Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz a Korán égetéshez?

Mit szólsz a Korán égetéshez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 11:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Baracsi Attila.: Szerintem ez csak tovább fogja mérgezni a már amúgy is már életveszélyes helyzetet,esetleg idővel egy újabb szeptember 11-ét fog előidézni,mert ha valóban létezik az Al-Kaida,s annak tényleg olyan messzire ér a keze,nos valószínű hogy egy ilyen akciót csak úgy figyelmen kívül hagyna.Egyébként ezt a hülyeséget állítólag egy amerikai baptista lelkész kezdeményezte.Mit szólnának egy biblia égetéshez? Ezek nem tanulnak! Már Istent is tulajdonnak tekintik.Isten senkié!! Nincs keresztény-muszlim-zsidó,stb Isten,az más kérdés hogy sok neve van, de Isten nem lehet tulajdona senkinek! A vallás öli meg a hitet!
2010. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
Én támogatom. Vallásos vagyok és ha néha látom, hogy a tv-ben a kereszténységet szidják, akkor az nem esik jól. DE!!! Milyen állam az olyan, ahol nincs szólásszabadság? Különben is egy afgán arabnak mi köze hozzá, hogy mit csinál valaki Amerikában?!! Hova fajul a világ? Azt nem mondják meg az arabok, hogy otthon magamban mit gondolhatok a vallásukról? Egyszerűen a helyzet nevetséges és tragikus is lett. Egy európait megőlt valami arab nem is olyan régen, azért mert iszlámellenes filmet csinált. Ennek valamikor megálljt kell parancsolni! Nem erőszakra gondolok, de ez már tűrhetetlen!
2010. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 doboszoli ***** válasza:
100%

Gondolkodjunk Béláim!

Mi változik meg az égetéssel? Semmi!

Felbőszíti-e a fanatikus muszlimokat, megidézve egy újabb szeptember 11-ét? Igen!

Ergo: orbitális baromság.

2010. szept. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem tudom melyik vallás kezdte meg az inkvizíciót, és melyik a kereszteshadjáratot.

Szóval a kereszténység ugyanúgy nem tűr meg semmit sem, mint az összes más vallás.

Kérdésre válaszolva: provokálásnak tartom, és ha a muszlimok erre reagálnak, akkor megint ők a gonoszok, mert megtámadták a szent és sérthetetlen ártatlan USA-t.

2010. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%

"Hát nem tudom melyik vallás kezdte meg az inkvizíciót, és melyik a kereszteshadjáratot.

Szóval a kereszténység ugyanúgy nem tűr meg semmit sem, mint az összes más vallás. "


És mikor volt az már?

Az iszlámmal éppen az a baj, hogy ma is középkori szinten áll (ellentétben a kereszténységgel), eleve kudarcra kárhoztatva a muzulmán államokat. Intoleráns és csak a kizárólagos uralmat tudja elképzelni, nem az együttélést. Egy vesztes roncs-civilizációt próbál rákényszeríteni a világ többi részére. Ezért nem szabad neki teret engedni a jelenlegi településterületén kívül.


A Korán égetés persze ettől még baromság.

2010. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Csak tüzet lehet vele szítani de nem lehet elérni vele semmit.

Erősíti a békétlenséget.

Provokáció.

2010. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azt, hogy provokáció és undorító. Nem kéne mindent a vallásra kenni. Ennyi erővel én meg égethetnék Talmudot, ahhoz mit szólnának azok akiknek a seggét nyalja Amerika.
2010. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
63%

Hm, látom megoszlanak a vélemények, és indulat is akad bőven. Nos, szerintem égessen! Miért? Ő "csak" fenyegetőzött az égetéssel, végül nem tette meg! Ehhez képest a muszlimok szerte a világon (inkább közel-keleten ugye) már JÓ ELŐRE:

- ordítottak, hogy halál az USA-ra

- ordítottak, hogy halál a keresztényekre

- elégettek egy rakat amerikai zászlót....


Szóval még nem is történt semmi cselekmény, már megtették előre mindazt, amit részükre helyeztek kilátásba! Egyértelmű, hogy köztük is vannak szélsőségesek, normális emberek nem reagálnak így. Valaki azt írta, hogy nem kell őket provokálni, mert egy újabb szeptember 11-e lesz... Hát egy frászt! Nehogy már nekik lehet égetni ordítani, toporzékolni, amikor meg a másik fél tesz valamit az meg provokáció! Ketrec rázza a majmot?!

2010. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Túl KORÁN volt... :)


Viccet félretéve:

Az "igehirdetés" minden erőszakos formáját elvetem.

Elítélem a keresztes háborúkat...

A török hódítást...

A Mórok hódításait...

A keresztény "igehirdetést", - tűzzel-vassal, kalapáccsal...

Az "egy igaz hit" szemléletet...

Mindent, ami erőszakkal történt, amihez vér tapadt, - és az éppen aktuális "isten" nevében követtek el...


Tehát ezt is primitív dolognak tartom, - akár ki is tette.

2010. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!