Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek milyen lenne a...

Szerintetek milyen lenne a világ zsidók nélkül?

Figyelt kérdés
Nem provokálni akarok... köszi a válaszokat!
2010. szept. 8. 19:20
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
... az előzőhöz, a kannibál jelző lemaradt.
2010. szept. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
17%

De, provokálni akarsz.

Jogos, elvégre Albert Einstein is egy az olyanok közül, akik a legkevésbé voltak lényeges emberek.

Aki meg hosszan kifejti a dolgot, annak van igaza, bár rengeteg hülyeséget is állít, de az tény, hogy olyan, hogy nemzetállam, nem nagyon alakult volna ki, mivel minden a kerszténység miatt lett. Viszont az iszlám eléggé független a keresztényektől és a zsidóktól, így az bármikor megalakulhatott volna.

Másrészt elegem van abból az egy kérdezőből, akinek nincsenek jobb dolgai, mint a zsidókról kérdezősködni: "Milyen zsidókkal kapcsolatos sztorijáid vannak", és még volt egy pár az elmúlt napokban. Neked nincs jobb dolgod?

Amúgy meg Rejtő Jenő is zsidó, pedig nekem a kedvenc könyveim közül elég sokat írt, és aki olvasta, az tudja, hogy az egyik legjobb számomra MAGYAR író.

Radnóti nem tartozik a kedvenc költőim közé, de rengeteg verse szép, és tényleg közelebb visz a kultúrához, bár nekem Ady stílusa mindig is jobban tetszett, de végül is nem voltak kortársak (mármint nem írtak egy időben).

Szóval a zsidók közül Magyarországon is sokat alkottak, és őszintén szólva engem nem érdekel, ki zsidó és ki nem. Aki kedves és értelmes, az számomra ember, aki meg nem, az meg egy parasztember, nálam ez a két kategória van.

Egy városban ránktámadt egy cigány család, és aki először jött volna verekedni, az egy fehér általatok tiszta magyarnak nevezett nő (a cigány felesége) jött. Aztán lerendeztük azzal, hogy az anyósa egy pszichopata, és megver, ha még egyszer valami rosszat csinálunk. Aki először jött szólni nekünk, az fehér volt, és igen, nem volt zsidó, nem volt pajesza, nem volt a kezében a Talmud és nem is volt 50 cm-es orra. Ráadásul az egyik ismerősöm, aki velünk volt, az történetesen cigány, és az egyik legjobb barátom (még ha néha köcsög is, de csak jó értelemben:D)

Szóval el kellene gondolkozni azon, hogy egy 4 hónapos zsidó csecsemő és Bill Gates közül ki a gazdagabb.

2010. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
Nos azt nem tudom, a fent olvasottak után van már némi rálátásom,de miért teszünk fel ilyen kérdéseket? Ma már ez az egész egy lerágott csont! Igaz,hogy nem teljesen ártatlanok ők sem, mintahogy mi magyarok sem,s az összes többi mai "civilizált"nemzet sem abban, ahogyan a mai világ áll.Mert mindenki kivétel nélkül felelős azért, ami ezen a föld nevű bolygón történik,így a háborúkért, a kapitalista-kizsákmányolásért,a szegénységért,és az éhezésért, a környezetszennyezésért,a társadalmi-szociális-politikai-gazdasági egyenlőtlenségekért,és igazságtalanságokért,a durva emberi,és polgárjogi sérelmekért,egyszóval mindenért.Nincs ezen a földön egyetlen szeplőtelen ártatlan nemzet sem, csak a még meg sem született gyermekek, akik közül sokan a már fent említettek okán nem születtek-születhettek meg, vagy élnek mérhetetlen szenvedések között.Gondolkodjunk el mindannyian mindezen!! Baracsi Attila Pécs-vasasról.
2010. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

Hát látom megy a vita rendesen!


Azt azért végre mind a két oldalnak el kellene már fogadni hogy a zsidókat nem kiirtani kell hanem korlátozni a befolyásukat, persze azért jó pár olyan zsidó is van aki rászolgált az akasztófára!

Természetesen a zsidók között nagyon de nagyon sok művész, tudós, sportoló stb, van akik nélkül szegényebb lenne és lett volna a világ!


De azért jó sok olyan zsidó is volt akik nélkül rengeteg szenvedést és kínt spórolt volna meg a világ!


Szegény kérdésírót meg ne piszkáljátok már, csórikám feltett egy egyszerű kérdést aztán már egyből uszító, fasiszta, náci állatnak nevezitek!


H azt kérdezné milyen lenne a világ nők nélkül akkor meg biztos hím soviniszta állatnak tartanátok!!!

2010. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
89%
Es szerintetek milyen lenne a vilag magyarok nelkul?
2010. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim válasza:

:) :D


(nem túl) Kedves Népnemzeti Állampolgár-társaink figyelmébe ajánlom ezt a kérdést!


Közülük igen sokan valamelyik szláv, germán vagy román-rokon nyelven beszélnének ma. Néhányan, de csak nagyon kevesen pedig meg sem születhettek volna!

2010. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
0%
Ha hirtelen mind eltűnne 4-5 -szörösére ugrana a minimálbér.
2010. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:

"Na ha azt betartanád amit írtam, na akkor, de csak akkor lenne jobb a világ, s nem a zsidók nélkül, mert jobb ha tudod, semmit sem ártottak!"



Azt a néhány népirtást figyelmen kívül hagyva végülis ártatlanok. És megkérdezted már a palesztínokat vagy a németeket, hogy ők is így gondolják -e?

2010. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
Ami viszont minket magyarokat jobban érint, ha nem lennének zsidók, megszűnne a fidesz és magyar kormányunk lenne.
2010. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

Hogy milyen lenne a világ zsidók nélkül, nem tudom, de egy biztos, soha nem fognak eltűnni a Föld szinéről.

"Ezt mondja az Úr, a ki adta a napot, hogy világítson nappal, a ki törvényt szabott a holdnak és a csillagoknak, hogy világítsanak éjjel, a ki felháborítja a tengert és annak habjai zúgnak, Seregek Ura az ő neve: Ha eltünnek e törvények előlem, azt mondja az Úr, az Izráelnek magva is megszakad, hogy soha én előttem nép ne legyen. Ezt mondja az Úr: Ha megmérhetik az egeket ott fenn, és itt alant kifürkészhetik a föld fundamentomait: én is megútálom Izráelnek minden magvát, mindazokért, a miket cselekedtek, azt mondja az Úr!" (Jeremiás 31:35-37)


SeiSMyC

2010. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!