Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért fogják sokan egy magyar...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért fogják sokan egy magyar nyelvű fórumon, elvileg magyarokként az ukránok pártját ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 11:58
1 2 3 4 5
 41/47 MDaniel98 ***** válasza:
56%
40# Nem azonosak, de bőven vannak közös vonásaik.
2022. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

A napokban megszaporodtak az Ukrán kérdések, ha én is az Ukrik mellett sajnakoznék, és az Oroszokat szidnám, az lenne az elvárt, de így, hogy nem pártolom az Ukrikat, mert sikerült egy rosszindulatú és aljas új kormányzatot újítaniuk Janukovics helyére, Ruszkibérenc vagyok.


Elképesztő, mik folynak ezen a fórumon.

2022. jan. 3. 13:32
 43/47 anonim ***** válasza:
80%
Én egyiket sem pártolom, bolond szláv népségek. De az nem tetszik, hogy az orosz imperializmus itt van Európa kapuinál. Az oroszokat ugyanolyan célok vezérlik, mint anno a szovjeteket. Én nem szeretnék egy olyan országban élni, amelynek Moszkva ugat. Az oroszoknak az sem tetszik, hogy Magyarország, Románia, Lengyelország és a balti államok EU meg NATO tagok. Hát mi közük van ahhoz, hogy szuverén nemzetek milyen irányt akarnak követni.
2022. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
71%

Most komolyan????


Csak, hogy értse mindenki ma hajnalban!!! kaptam privátot a kérdezőtől!🤣 Nem elég, hogy ez a kérdés messze nem ér ennyit, másrészt már több mint két hete nem jött ide válasz! Most jött rád, hogy ismerkedj vagy mi van?

2022. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

#44


Ez a Ruszkibérencezés alpári személyeskedés, amit ki nem állhatok, bárkitől.

2022. jan. 21. 00:37
 46/47 anonim ***** válasza:
56%
45! Nem bérencet mondtam! A bérenc pénzért csinálja, amit csinál, azt megértem, még ha undorodom is tőle, te seggnyaló vagy, aki lelkesedésből ilyen, ezt mondtam és a véleményemet vállalom is!
2022. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

#46


A másikat meg Ukrán seggnyalónak lehet nevezni, annak mivel különb lenni ?


De én nem is az Oroszokat pártolom a konfliktusban, hanem hogy mire jó a kisebbségellenes ámokfutásuk, és akkor mire jó ez a sajnakozás a fórumban az Ukrik mellett, ami megszaporodott ?

2022. jan. 21. 11:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!