Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraelnek mi köze van az OTP...

Izraelnek mi köze van az OTP bankhoz?

Figyelt kérdés

Mikor nyáron Tel-Aviv-ban voltunk a párommal, utcáról láttuk hogy egy 2. emeleti könyvelő iroda ablakain magyar OTP bankos matricák voltak kiragasztva.


Pontosabban nem tudom hogy melyik utcában volt az az irodaház, most először voltunk Izraelben. Kicsit meglepett minket amit láttunk.


Google-n megpróbáltam rákeresni, de nem találtam semmit. Csak az érdekelne engem hogy mit keres ott egy magyar bank egy olyan országban, ahol nincsenek jelen a szolgáltatásai.



2021. dec. 27. 04:09
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Izraelnek mihez nincs köze?
2021. dec. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Izraelnek minden bankhoz köze van, minimum a bankárok származása révén.
2021. dec. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy könyvelő iroda ablakára kiragasztott matrica pontosan miért is jelenti azt, hogy ott az OTP?


Amúgy létezik egy OTP Travel nevű utazási iroda, ami egyebek mellett Izraelbe is szervez utakat.

[link]

2021. dec. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
A zsidók.
2021. dec. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
OTP Travel miatt láthattad.
2021. dec. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MDaniel98 ***** válasza:
Az OTP-nek a bankajain kívül is vannak érdekeltségei más országokban is, simán lehet, hogy ott is ezt láttad.
2021. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!