Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bulgáriában miért ilyen...

Bulgáriában miért ilyen alacsony az átoltottság aránya?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 17:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%

Mert ott sem mindenki birka, és nem hallgat másra, a magyarok egy része szintén hallani sem akar az oltásról, ahogy én sem.

Most komolyan már az oltástól lesz több vagy kevesebb valaki? Adassák maguknak, de ha bajuk lesz nehogy merjenek bőgni.

2021. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Mert ott még vannak értelmes emberek.
2021. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
@1 Jártál te életedben Bulgária közelében?
2021. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Sok a cigány, azért.
2021. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
Mert nincs pénzük rá, és mert nincs megfelelő tájékoztatás, valamint mert nincs megszervezve a tömeges oltakozás lehetősége
2021. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 MDaniel98 ***** válasza:
64%
Nem oltanak tömegesen, nem épp a legjobb a gazdasági helyzetük, illetve a különböző összeesküvés-elméleteknek, illetve a vakcina-szkepticizmusnak széleskörű társadalmi támogatottsága van.
2021. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Több napsütés, aktívabb életmód (nem ideális, de kevesebbet ücsörögnek). Ezek miatt magasabb a tesztoszteronszint, ergo kevesebb a csicska. Idehaza a belpesti szójafiúk akkor sem mernének megmukkanni, ha a kanapén melletük dugnád az anyjuk. n+1 kis szuri meg semmi ahhoz képest, nem akarják, hogy covidos legyen a feleségük oltatlan bikája.
2021. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
A sok vírustagadó miatt!Itt az oltási akcióhét remekül működik,bolgrua tanulhatana
2021. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%

#7 Te valami ritka nagy barom lehetsz az már biztos :D


Akkor Ausztráliában más nap süt, hogy ott közel 80%-os az átoltottság? Istenem komolyan :D


Hogy lehet ilyen szinten általánosítani és ráadásul ilyen hülyeségekkel, hogy ott több a tesztoszteron ezért és kevesebb a csicska. Ez az óriási baj hogy egyesek még mindig kényszerként tekintenek ezekre a nyamvadt oltásokra.

A nagy tesztoszteronszinteddel nem kellene egy kis szuritól félni meg áltudományos összesküvésektől. Hosszútávú mellékhatás és társai hagyjuk már.


Februárban kaptam az első oltásom novemberben kaptam a harmadikat és mai napig élek virulok. És még rajtam kívül közel 4 milliárd embernek szintúgy sikerült ezeket az oltásokat túlélni mindenféle komolyabb probléma nélkül.

2021. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
#9 Jó egészséged a januári boosteredhez, főnökéknél már elérhető. A csicskaságon meg jár vitázni, nem az oltatlanok mentek le kutyába, mert beriadtak az állambácsitól meg a náthától. Képzeld, én is itt vagyok, csak csicskulás nélkül. Amúgy a dánok kezdenek máshogy vélekedni a dokgokról, sok sikert az omikron (brutális szupermutáns, Index™) elleni hősies küzdelemhez.
2021. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!