Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tegyük föl ez megtörténne. Te...

Tegyük föl ez megtörténne. Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Minden országba bevezetnék a chipeket, nincs kp, nincs bankkártya. Chipen van minden ID…Olyan megosztott lesz már a társadalom, hogy az agymosott családok és barátok fel fogják nyomni a lázadókat…


Chip nélkül ugye munka sincs, se kórház, se semmi.


Ezen felül akinek nincs chipje az meg lenne bélyegezve, hogy nem része a társadalomnak, kívülálló…folyamatosan üldöznék őket.



*Lakatlan sziget



#lakatlan sziget #Beállók a rendszerbe önként-dalolva #Feladom magam
2021. dec. 5. 16:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
#9 pff... csak jobban ismer a google, a facebook, az apple és társaik, mint a saját férjed/feleséged, apád, anyád, gyereked. Tudja, merre jársz, milyen eseményre mész el, ki szimpatikus neked(akár még azelőtt, hogy te tudnád), mi érdekel, mikor kelsz, mikor fekszel, stb stb. Egy csomó adatot megosztasz, amiből még sokkal több kikövetkeztethető.
2021. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
45%
#11 + már a “társadalom” (közvetlen környezetünk, barátok, osztály/munkatársak) lassan minden 10 éven felülit megbélyegeznek, kiközösítenek aki nem rendelkezik okostelefonnal.
2021. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

#12


Ezt mondhatnák arra is, hogy valaki így valaki úgy öltözködik.


Most nincs olyan sehol, hogy egy diktátor megköveteli, hogy mindenki boruljon le előtte. Akkor vagy leborulsz, vagy állandóan menekülsz, vagy feladod magad.

2021. dec. 5. 19:33
 14/32 anonim ***** válasza:
31%

Most is kötelező személyit hordanod magadnál. Kötelező a jogosítvány ahhoz, hogy vezethess, stb.

Azon kívül, hogy te technofób vagy, miben különbözne ez?

2021. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

#14


Nem vagyok techfob. Van okostelefonom, nézek tv-t. De ha technológia gonosszá válik egy pszichopata kezében, akkor nemet kell mondani! , bár ahogy látom meg olvastam ennek inkább a 3o-4o+osoknak tetszik…akik nem a digitális világba születtek hanem jött, így nekik ez újdonság… lásd svédek…


De szerencsére a Tik-Tok-on is vannak akik az ébresztéssel foglalkoznak. :)

2021. dec. 5. 20:48
 16/32 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=EIT5M3p6EFA

Érdemes megnézni ennek a csajszinak a videóit. Konyhanyelven elmagyaráz egy csomó dolgot. (és még a lány is kellemes látvány)


Ezt csak azért linkeltem ide, mert szóba került a számlapénz, a kérdés pedig valahol az ehhez való hozzáféréssel is foglalkozik.

2021. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

“ Kérnék egy chipet. Ahogy látom nem szól ellene semmi, csak pro van, kontra nincs. Akkor minek ellenállni? Csak mert? Dacból?”


#3-nak


Nem. Egyrészt ha nem hallottam volna a Jelenések könyvéről, akkor is nemet mondanék, ebben az esetben két okom van rá.


Agymosott “zombie” aki parancsra azt tesz amit a “gazdi” mond nem lennék, bár olyat is olvastam már filmek kommentjei alatt, hogy szívesen kipróbálná milyen érzés, ha ő testét más szerkezet irányítaná. pfújj


Amúgy erről egy politikus is beszélt…😳


[link]

2021. dec. 6. 10:31
 18/32 anonim ***** válasza:
71%
#17 szóval, ha a politikusok előírják azt, hogy mossál fogat, csak azért se teszed, mert téged ne irányítsanak? :)
2021. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

#18


A fogmosás hogy jön ide? 😅


Mint mondtam ha a chip kötele lesz, ott aki nem kéri, az nem lesz a társadalom része, és azt üldözni fogják, valószínüleg olyan is lesz, hogy aki ismer olyan illetőt, aki nem kérte az köpje be, és kap valamit érte…Ezért mondtam, hogy a barát is beköpi majd a barátját, és a családtagok is a kívülállókat…


Tehát te akkor ezt a spion szerepet is elválalnád? Szerintem ez elég gáz rendszer lenne.

2021. dec. 6. 11:15
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Jó-jó kötelező, de mi a rossz benne, ezt fejtsd már ki.
2021. dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!