Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az igaz, hogy Ausztráliában...

Az igaz, hogy Ausztráliában az oltatlan és beteg embereket elkülönítő táborokba zárják?

Figyelt kérdés
Facebook kommentbe, és tegnap egy liveban is irogatták, hogy Ausztráliában ez van. Közben utána néztem ennek, de nem sok érdemi információt találtam róla, csak valami őslakosok elkerítéséről.
2021. dec. 1. 11:38
1 2
 11/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
50%
Most vagy nem tud angolul a kedves kommentelő, vagy csak szándékosan félrefordította a linkelt cikket. Nem kell sok szót megváltoztatni vagy félreértelmezni ahhoz, hogy a fenti eredmény jöjjön ki.
2021. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11

Valami olyasmit vettem ki belőle, hogy azoknak, akiknek nincs meg az otthoni ellátásukra a megfelelő feltételek, azokat viszik úgynevezett karanténtáborokba. Míg egyes kommentelők nem ilyen dolgokat írtak.


Ezek miatt kerestem rá ezekre a dolgokra, és ezt találtam. Gondoltam megkérdezem itt, hogy mi is a helyzet. Kérdezni még lehet, nem? 🤔

2021. dec. 1. 13:21
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz.
2021. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a cikkben az van hogy az indigenous (magyarul az aboriginalokkal kozvetlenul erintkezo szemelyek.) ui. koztuk nagyon sok meg mindig az oltatlan szemely esha valaki erintkezik veluk valasmilyen modon, uzletben esetleg iskolaban stb. azok ha megfertozodnek szamukra hoznanak letre kulon karantent amig meggyogyulnak. de ez nem lager vagy ilyesmi.
2022. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezek a karantentaborok attol "tabor" hogy tobb lakoepuletbol all nemcsak egy ketto hanem mondjuk 30 40 kulonallo epulet, ami osszkomfortos es mindegyikben egy ember lenne elhelyezve. Darvinban van egy ilyen nagyon jo es sokkal egeszsegesebb mint ha hotelben helyezik el oket ahol az ablakot se lehet kinyitni. itt van mindegyikhez szabad levegon eloter (egy kis terasz) tehat az illetonek nem kell egesz nap a szobaban ulnie.
2022. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!