Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak engem zavar a bevándorlás?

Csak engem zavar a bevándorlás?

Figyelt kérdés
Európa mindenféle jött-mentekkel lett tele, akik nem tisztelik a sok száz éves európai kultúrát, és semmit nem jelent nekik a hely, ahol élnek.

2021. okt. 17. 19:47
1 2
 11/14 Jeffrey Spender ***** válasza:

Nem csak a Külmigránsok léteznek, hanem az Ómigránsok is, hogy azok szaporodnak, az sem jó dolog.


Magyarországot hagyva Nyugat-Európában feketékkel, törökökkel, kurdokkal, arabokkal, pakikkal és indiaiakkal akarják pótolni az elöregedő lakosságot, mire vezet ?


És USA-ban mexikóiaiakkal, és sok más közép és dél-amerikai latinóval, akik csak működésképtelen országokat hoztak létre ?

2021. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 molnarmarcell21 ***** válasza:
40%

A legszomorúbb, hogy milyen sokat elmond az oldalról 6-os válaszom (le)értékelése. Nem foglaltam állast, épp azt írtam, hogy van pro és kontra, beszéljük meg értelmesen.


Ennek az értékelése rámutat, hogy valójában nem akarnak itt a felhasználók semmit sem értelmesen megbeszélni, csak hőzöngeni.

2021. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Jeffrey Spender ***** válasza:
Ha névvel kommentelünk, előbb - utóbb, de markáns politikai véleményt kötnek az adott törzsfelhasználóhoz, és szerintem te is ennek áldozatául estél.
2021. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A bevándorlás valóban nagyon sok problémát okoz és valószínűleg nagyobb is a civilizációs költsége, mint ha nem lenne. Viszont nem lehet ennyire leegyszerűsíteni, mert sok szempontból szükség van pótlólagos munkaerőre Európában, hiszen egyrészt hiány van magasan képzett szakemberekből, másrészt vannak olyan munkák, amiket az őslakosok nem akarnak elvégezni, de mégis meg kell őket csinálni.

Nekem erről az egész kérdéskörről Max Fischer svájci filozófus gondolata jut eszembe, mikor a német vendégmunkás programot jellemezte, hogy "munkaerőt vártunk, de emberek jöttek".

2021. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!