Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hány év börtönt adnál annak...

Hány év börtönt adnál annak aki nem adja be magának a szurit?

Figyelt kérdés

Franciaországban 1 év börtönt és €45000 büntetést kapsz


[link]



2021. aug. 19. 21:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
61%
Azért a régi védőoltásokkal semmi gond nincs.
2021. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
57%

Nem azért #22 de azok teljesen mások, azokat a fajfenntartás miatt kaptuk!

Ezekkel a Covid 19 elleni vakcinákkal ne soroljuk már egy lapra könyörgöm!


1-2 év múlva lesz normális vakcina a Covid 19 vírus ellen "elvileg".

Megmondták, hogy a jelenlegi vakcinák nem mentek át tesztfázison mielőtt embernek adták!

2021. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
73%
23.: Tisztában vagyok vele, épp ezért jeleztem a 21.-nek, hogy azokat ne szólja már le, mert a régi oltásokkal semmi gond nincs.
2021. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
franciaországban börtön te temetö? az egészségügyisek a tüzoltókkal karöltve tüntetnek és be se mennek dolgozni.ne csak az m1 et nézzed és akkor kitisztul az agyad . ott azt hazudják nap nap után hogy az oltatlan eberek kerülnek kórházba miközben több mint 70 80százalékos a beoltottság pfizerral 2 szer. szóval az oltottak mennek szépen a kórházban csak ezt nem hangoztatják. apropó pfizer .januárban egy ismerösöm angliában belövette magát angliában. nemrég hazatért magyarba .és lebetegedett otthon fexik légzési nehézségekkel és lázzal .egyébként nem mindenki kaphat oltást a kamuvirus ellen köztük én sem még ha akarnám se ugyanis penicilin alergiás vagyok igy bele is döglenék. Na velem mit kezdesz kérdezö?ausztriában sincs már rendbe minden a riporter kiborul élö adásban. [link] sok sikert mindenkinek és ne higgyetek a médiának
2021. aug. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
23%
kimaradt hogy izraelben vannak annyian beoltva pfizerral . nem kinai és orosz sóletbabbal.
2021. aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a 25 válaszoló kicsit primitív, de nézzétek meg a videót amit linkelt! Van benne valami...
2021. aug. 21. 11:36
 27/30 anonim válasza:
40%

Eggyet se mert az injekcio csak fájdalmat okoz és más mellékhatásai is lehetnek.


Még amúgy nem csak ez a fajta hanem minden más injekcio is csak fájdalmat okoz.

2021. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
63%
Azért ne szóljuk már le kompletten az oltásokat! Védelmet alakítanak ki, a legtöbb után meg semmilyen fájdalom sincs, egy szimpla szúnyogcsípés több kellemetlenséggel jár... Korona ellen én se oltattam (átestem rajta, bizonyítottan tele vagyok antitesttel), de azért ne süllyedjünk már le az agyatlan antivaxxerek szintjére, akik annyit sem fognak fel, hogy az oltásoknak hála nem halnak manapság tömegesen a csecsemők...
2021. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

28

[link]

2021. aug. 21. 15:29
 30/30 anonim ***** válasza:
49%
Kb. jah.
2021. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!