Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hány év börtönt adnál annak...

Hány év börtönt adnál annak aki nem adja be magának a szurit?

Figyelt kérdés

Franciaországban 1 év börtönt és €45000 büntetést kapsz


[link]



2021. aug. 19. 21:19
A kérdező szavazást indított:
0
1
2-5
87 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
Az teszt vakcina. Először mutatkozzon meg 5-10 év hatása, aztán majd kötelezővé tehetik. De addig csitulj szívem.
2021. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerű provokatív kérdés.

Egészségügyben dolgozóknak tették kötelezővé, elvileg szeptember után ha így megy dolgozni hogy nincs beoltva akkor érhetik szankciók.

2021. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom ki hogy van vele nekem inkább a börtön mint hogy beledögöljek. Barátom egy hete kapta meg a második adagot, most kórházban van artériás trombózissal a bal lábában.
2021. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%

Szia 4-es!

3-as vagyok.

Nem akartam én felhozni az oltásmellékhatásokat, kettő ismerősöm halt meg oltás után, egyiknek meg szív problémája lett, klinikán kell hogy kezeljék.

Az olyan apró mellékahtásoktól most tekintsünk is el, hogy egy hétig tartó 39 fokos láz, hányás,fos.ás,arcbénulás.meg hasonló fincsiségek.

Akik ezt megélték azt mondták soha többet, még ha erőltetnék, akkor se kéne nekik többé.

A médiában ezeket miért nem mutatják be, ugye ugye, milyen fura.

2021. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%

#4: Az se rossz. A főnököm rohant a kórházba, mert a feleségének összeomlott a keringése. Nem sokon múlt, hogy ott is maradjon.

Közben mi (4 családtag) úgy estünk át rajta, hogy rengeteg az antigén a vérünkben, de semmilyen tünetünk nem volt. A férjem meg el se kapta, az antigénvizsgálat alapján.

Ez ellen oltassak valami olyan xarral, ami 100 emberből 40-nél komolyabb tüneteket okoz, mint maga a vírus? 100 beoltottból 40 másnap be se tud menni dolgozni, ezért nem mehet egyszerre egy részleg oltatni, csak csúsztatva.

2021. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
#3 nézd meg a videót amit linkeltem. Étterembe vagy bárba betersz oltási igazolvány nélkül, mehetsz börtönbe és az étterem tulajdonos is.
2021. aug. 19. 21:45
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Mondtam én provokálni akarsz.

félinfókat írsz,direkt.

Antigénteszttel is lehet menni mindenhova, meg aki átesett a fertőzésen, az is mehet papírral bárhova.

teszt meg pár euróba kerül átlagbér ott 1500-1800euró.

teszt 3 napig jó bárhova.

Szóval ez megint valami propaganda videó nagy többség csináltat tesztet.

2021. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
8: minden második nap tesztelni kell? Tök jó, megnyugodtam.
2021. aug. 19. 21:52
 9/30 anonim ***** válasza:
79%

De minden másnap mész étterembe vagy bárba.még konditeremhez kell.

kb 30 euróra jön ki nekik, ami ekkora fizuhoz képest semmi, de mégegyszer, nem kell minden nap, mert most se mész minden nap étterembe, meg kávézóba.

Egyébként gyógyszertárakban is megcsinálják pár perc, és mehetsz is enni ha akarsz.

2021. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

0 , mint minden épeszű emberi lény válaszolná.


Ha itthon bepróbálkoznának ilyennel , induljon a Bella , oszt uccu neki.


Remélem a franciák végre lefejezik azt a jakobinus idiótát , ha túl is éli a mostani időt , a kövi választás tuti hogy Le Pen-é lesz.

2021. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!