Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Joe Biden amerikai elnök...

Joe Biden amerikai elnök kitölti 4 éves hivatali idejét, vagy kénytelen lesz idő előtt (most még előre nem látható okból kifolyólag) átadni hivatalát Kamala Harris-nek, mostani alelnökének?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit fognak ehhez szólni az USA-ban eddig vezető szerepet betöltő fehérbőrű etnikumhoz tartozók? (indiai származású nő a Fehér ház élén...)

2021. jún. 25. 19:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Simán el tudom azt képzelni,hogy nem tölti ki a 4 évét.
2021. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
most is csak egy báb, nem mindegy?
2021. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 bbenjoe ***** válasza:
73%
Már most mutatkoznak rajta a demencia jelei, ráadásul majdnem nyolcvan éves. Komoly esély van rá, hogy nem tölti ki a 4 évét. Mindazonáltal szerintem nem okoz majd különösebb problémát az elnökváltás.
2021. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

Természetesen ki fogja tölteni.

Szegény Trumpli hívők pedig de nagyon kétségbe vannak esve, hogy állandóan a demenciával hozakodnak elő (aminek semmi nyoma egyébként), ahelyett, hogy a kedvencük sokkal kétesebb elmeállapotával foglalkoznának. Szórakoztató a vergődésük.

2021. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 molnarmarcell21 ***** válasza:
37%

A narratíva korábban az volt, hogy Biden nyeri a választásokat, de hivatalbalépéskor lemond/meghal, hogy Harris lehessen az elnök.


Ha kitölti majd a hivatali idejét, akkor hogyan fog alakulni a sztori?

2021. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Még az is lehet, hogy meghal jóval a választás előtt.
2021. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Én nem adnék Bidennek többet 1-2 évnél elnökként. Meredeken zuhan a (sosem volt) népszerűsége. Viszont Harris legalább annyira népszerűtlen, ha nem még népszerűtlenebb.
2021. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Attól függ hány lépcsőfokot kell még neki megmásznia.
2021. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Volt már nekik a kenyai származású Obama, majd lesz egy indiai. Na bumm.
2021. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem azon kívül hogy itt ott elfelejt valamit nincs semmi baja. Putyin is azt nyilatkozta róla hogy a média festi csak azt a képet róla. Mégis mitől lenne bármi baja? egész életében nem csinált semmit
2021. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!