Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az igaz, hogy a Stratovarius...

Az igaz, hogy a Stratovarius jobboldali?

Figyelt kérdés

Én úgysejtem, hogy igen, mert az a csúnya énekesük Finnországot merte hazafias hangnemben dicsőíteni!


De kár! Mostantól, mint igazhitű liberális nem hallgathatom őket. Búú-húú! :(((((((((

.

.

.

.

.

.

.

.

.

(Remélem értitek az iróniát, az ehhez hasonló kérdések "logikáját", és, hogy mire képes az emberi butaság, meg az elvekhez mereven ragaszkodás...)


2010. aug. 24. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
nem
2010. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? A kérdés elég nagy hülyeség több szempontból is. Csak hogy a legnagyobbat említsem:,,mert az a csúnya énekesük Finnországot merte hazafias hangnemben dicsőíteni!"


Ha az a hazája, miért ne dicsőítse? Attól mert én szeretem a hazám máris jobboldali vagyok? Nem. A hazaszeretetnek mindenkiben benne kellene lennie. De manapság ez már ciki, jobboldali, fasiszta, vagy minden hasonló amit a sok hülye összemos és megbélyegzésnek használ. Hihetetlen egész egyszerűen. De szerintem ne is hallgass ilyen zenéket, mert ész és műveltség, olvasottság szükséges hozzájuk!

2010. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves moby dick!


A kérdésem egyfajta kiparodizálása volt azoknak az embereknek, akik csakis azért kezdenek utálni egy együttest, mert a saját politikai nézetükre egyfajta "vallás"-ként tekintenek, ésha az együttes valami nekik nem tetsző dolgot énekel, akkor utálni kezdik...

2010. aug. 24. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Hú te kérdező...mikor még csak a kérdésed első felét olvastam el, meg tudtalak volna ütni monitoron keresztül!XD

De szerencsére megnyugodtam!

Egy ízig-vérig Strato fan

2010. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%
Ezt a kérdést miért kellett feltenni?
2010. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem, a Rammstein jobboldali, ez meg szélsőközép.
2010. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!