Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy kellene Magyarországnak...

Hogy kellene Magyarországnak kezelni a kisebbségi problémáit?

Figyelt kérdés
Mit szóltok ahhoz hogy Párizsból 300 cigányt telepítettek vissza Kelet-Euba. Ami nem mellesleg ellent mond az unio szabályainak....... vagy csak nekünk magyaroknak kötelező ezeket betartani? Tehát franciák nem "rasszisták" de ha én (mint magyar állampolgár) megütök egy cigány gyereket, mert illegálisan, lopási szándékkal behatolt a saját birtokomra....... abba a pillanatba rasszista, náci vagyok?
2010. aug. 23. 20:44
1 2
 11/17 anonim válasza:

Köszi, hogy törölték a kommentem! 5 percet vettetek ela drága életemből:DDD

Pedig ha titkolni akarjátok is igaz... a segélylakásokat úgy széthordták, hogy csaka falak állnak... semmi más:)

2010. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
elolvastam a kommented a törlés előtt. Köszönöm hogy áldoztál rá 5 percet és megosztottad velünk a véleményed. Énis hasonló dolgokat tapasztaltam. A településünkön. Évekkel ezelőtt mégcsak 1-2család lakott nálunk, őket könnyen sakkba tudtuk tartani. Nemrég a kedves polgármesterünk (MSZP) beköltöztetett az üresen álló önkörmányzati házakba (amiket több millió ft értékbe ujjítottak fel csak ezért) több családot. kb4-5 családot azaz a 2000 fős településünk 20-30 emberel lett gazdagabb. Ez hozzávetőleg 2éve volt. Azóta a településen 80........ igen 80%-al nőtt a lopások száma. És több olyan cselekmény is történt ami azelőtt elő se fordult volna egy ilyen békés községben: több erőszakos büncselekmény történt (volt hogy a 30ezer ft os nyugdíjáért majdnem halálra vertek egy idős nénit a saját konyhájába.
2010. aug. 24. 08:33
 13/17 anonim ***** válasza:

"Én első körben a támogatást, családi pótlékot, stb. csak olyannak adnám, akinek a gyereke tanul. "


ez egy orbitális kiskapu és mellesleg a csp-vel ezt teszi a fidesz is. vagy ez a terve. az kapjon aki suliba jár.

egy a gond. hiába jár be a cigánykölök suliba, ha nem tanul, sőt inkább terrorizálja a többit, nem hagyja a többit sem tanulni, a tanárt sem tanítani. akkor már inkább egye a fene az utcán, addig is a normálisabbaknak van lehetősége kitörni a fertőből.

2010. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Noh csao


A kérdőnek szólva sok a hibás információd, elsőnek is nem Párizsból hanem egész Franciaország területéről toloncolnak haza romákat eddig 93 embert küldtek haza személyenként 300 euró, ill. gyermekenként 100 euróval támogatja őket a francia kormány. Aug 26-ig 371 romát akarnak még Romániába ill. Bulgáriába toloncolni. Megint a kérdőnek szólva ez nem ütközik az unió jogszabályába!!! EB (Európai Bizottság) támogatja Franciaországot- és figyeli annak végrehajtását. Nálunk is lehet e ilyet végre hajtani rasszista jelző nélkül, az elmúlt 8 év hazai politikának köszönhető ami itthon kialakult helyzet h " magyarnak semmit romának mindent" ezzel én nem értek egyet de ebbe ne menyünk bele. Visszatérve Franciaországban csak azokat a romákat telepítik haza akik ILLEGÁLIS telepeken élnek ismétlem ILLEGÁLIS telepeken élőket, a normálisan élő romákat nem.

2010. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

ma 00:19-es vagyok

Kérdező!

Ebben a kicsi faluban történt meg az az egész médiát bejáró eset, amikor a biztosannemcigány elküvető fültől fülig elvágta az erdész nyakát egy bögréért, és párezer forintért, majd letakarta egy ronggyal a fejét és otthagyta...


[link]


Érdemes végigolvasni!

Főként kiemelném a rühösséget, ami ugye minden normálisan tisztálkodó embernél teljesen átlagos:)

2010. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Elolvastam, köszönöm. ÁHHHhhh erre szavam sincs, persze őt is megpróbálták úgy beállítani mintha lenne magyarázat a tettére (családi háttér, stb))) ...... de erre? Valaki írta hogy iskolához kötné a segélyeket............. isten mencs, én ahoz kötném (mint diák) hogy kerüljék el az iskolákat messzire. Úgyse csinálnak mást minthogy a gyerekeket és a tanárokat zaklatják. Inkább irány a kocsma, érezzék jól ott magukat, hagyanak minket, elkötelezett (céltudatos) diákokat tanulni.
2010. aug. 24. 15:09
 17/17 anonim ***** válasza:
Munkatáborokba pakolni az olyan cigányokat, akik már legalább kétszer követtek el bűncselekményt. Vagy adni nekik egy fél megyényi területet, azt körbekeríteni és max. megeszik egymást, mert földet művelni nem fog. Vagy nagyapám azt mondta, hogy régen Kamcsatkára és Szibériába küldték dolgozni a söpredéket. Vagy polgárháború.
2010. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!