Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy kellene Magyarországnak...

Hogy kellene Magyarországnak kezelni a kisebbségi problémáit?

Figyelt kérdés
Mit szóltok ahhoz hogy Párizsból 300 cigányt telepítettek vissza Kelet-Euba. Ami nem mellesleg ellent mond az unio szabályainak....... vagy csak nekünk magyaroknak kötelező ezeket betartani? Tehát franciák nem "rasszisták" de ha én (mint magyar állampolgár) megütök egy cigány gyereket, mert illegálisan, lopási szándékkal behatolt a saját birtokomra....... abba a pillanatba rasszista, náci vagyok?
2010. aug. 23. 20:44
1 2
 1/17 anonim válasza:

Nagyon is jól teszia francia kormány! Magyarországon is ezt kéne tenni... nem az összessel, hanem a leges legaljával akinek összedől a ház (A PUTRI) nem dolgozik ... segély... lopás ismerős nem kell bemutatni...

És csak akkor, addig jöhet, amíg tisztességesen dolgozik nem élősködik...

Nefélj! Egyből mindegyik "színvonalasabb" kikupálódna... lenne itt munka annyi mint a nyűh!

Kár, hogy Mo. nem ekkora nagyhatalom mint Franciao.!

Szerencsére itt Pest megye legészakibb részén nincs/ kevés faluban van ilyen utca v házsor, de amikor utazunk valahova... pl Nógrád megyébe v Kelet-Magyarországra... hát döbbenet esküszöm... HOGY TUDNAK ÍGY EMBEREK ÉLNI?!

2010. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
egyszer látogass el Szolnokra......... szinte a város 50%-a cigó, minden második autó szakadt MErci vagy Lada
2010. aug. 23. 20:57
 3/17 anonim ***** válasza:
Francia ország nem a francia állampolgásdágú cigányait telepítette ki,hanem azokat,akik illegálisan tartózkodtak náluk,és más állapolgárságuk volt. Ez pedig nem rasszizmus. Más országok is tolocolhatnak haza bárkit,aki illegálisan tartózkodik ott. Pl. az USA ,akár magyarokat is.
2010. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Na de akkor is kitoloncolhatja, ha Eu-s országból érkezik?
2010. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Megint én vagyok... Voltam szolnokon, nem szeretnék ott élni... Amit durvát láttam... Nagyvárad, cigánysor... Na az pfff... egy történelmi magyar várost így meggyalázni... igen valószínűleg tudatosan...

A Dunakanyar pesti oldalán van egy régen teljesen magyarlakta bányászfalu, ami tényleg mint ey ékszerdoboz... vizimalom aranybánya(!) v 4-féle templom gyönyöráű gazdaságok rendes emberek...

A világháború után beköltözött 1-2 cigánycsalád... Mára úgy elszaporodtak, hogy csak a 80 feletti nénik/bácsik a magyarok, a többi rézbőrű, vagy külföldi, aki igencsak ráb*szott... A falu PFFF... szégyen odamenni... elsőkézből tudom, hogy pár évvel ezelött a helyi nagyon sanyarú sorsó rézbőrű társaság kapott 2-3 VADONATÚJ kertes családiházat... Teljesen szép pázsit kert új minden parketta létfontosságú bútorok konyhaberendezés parketta legmodernebb nyílászárók...

Megkapták...

Tudjátok mennyi idő kellett? Egy nyár... még annyi se... most ott állnak a csupasz falak... esküszöm mindent elhordtak... a parkettát fölszedték még a kerítést is összecsomagolták... Azon csodálkozom, hogy a téglát nem bontották ki.

Végül... a falu neve Nagybörzsöny...

Sajnálom a falut, mert az idősek meséje és a képek alapján régen csodafalucska lehetett.

2010. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Természetesen. Mi is kitolocolhatunk bárkit,aki illegálisan tartózkodik az országban!
2010. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekünk sehogan nem lehet kezelni, a franciák, svédek, stb. csak visszaküldték oda, ahonnan jöttek, mert nem kell senkinek...
2010. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Természetesen. Mi is kitolocolhatunk bárkit,aki illegálisan tartózkodik az országban!"


Nem vagyok idióta, de ezt nem értem. Ha Eu-s országból megyek Eu-s országba, akkor mi alapján toloncolnak ki? Elvégre nem kell vízum.

2010. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
úgy ahogy egy városból vagy kerületből is kitilthatnak országon belül. úgy hogy egy ingatlanból, pl szórakozóhelyből is kitilthatnak bírósági végzéssel, stb.
2010. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én első körben a támogatást, családi pótlékot, stb. csak olyannak adnám, akinek a gyereke tanul. Óriási pénzeket fordítanák a kisebbségek oktatására, munkahelyteremtésre és ösztönözném a magyar lakosság gyerekvállalását. Másrészt, ha egy-egy cigány család költözni akar valahová az országon belül, akkor úgy "helyezném" el őket, hogy ne kerüljenek cigányok közelébe. Magyarán elszigetelném őket. Így ha viszonylag "dolgos" a család és a gyerekeik suliba járnak, akkor kénytelenek beilleszkedni. A mi falunkban is vannak cigányok és mivel el vannak szigetelve és nem alkothatnak "kisebbséget" ezért kénytelenek voltak beilleszkedni, ami elég jól sikerült. Szóval szerintem az Eu-ban is ez a baj a muszlimokkal, hogy nincsenek egymástól tudatosan elszigetelve.
2010. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!