Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oltásellenesek és egyéb...

Az oltásellenesek és egyéb konteosok mikor jönnek rá?

Figyelt kérdés
Annyira felébredtnek hiszik magukat, nem vágják, hogy a népesség csökkentést az oltásellenesek akarják? A háttérhatalom kottájából játszanak! Miért ilyen butuskák??
2021. ápr. 14. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Na megjöttél te is provokálni?

Vége a melónak 5 kor hazáig volt idő kitalálni milyen provokatív kérdést írjál ki, amiben minden olyan szó benne van amivel hangulatot lehet kelteni.

Mára már dőljél hátra bontsál egy sopronit, mindent megtettél.

2021. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Te annak még az egyezredét sem tudod, amit egy oltásellenes "konteos" tud a világból. Kezd a tanulással, aztán majd visszatérünk a kérdésedre👌
2021. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Mi van? Ebből semmit nem lehet érteni azon kívül hogy valaki molesztált téged szexuálisan.
2021. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
83%
Te meg beoltatod magad és Soros távirányítani fog téged. Én beoltattam magam. Engem is próbál irányítani de még ellenállok. Este kiszedem a chippet valahogy.
2021. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivan, csak ennyire futotta? :D Mit tudnak a konteosok, hm? Morgellon., mi? Meg Ligma... :D Ostobák
2021. ápr. 15. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!