Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek az EU...

Mi a véleményetek az EU jövőjéről?

Figyelt kérdés
Szerintem 2 évtizeden belül felbomlik.
2021. ápr. 8. 14:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A 7-essel egyet értek, szerintem is kelet-nyugat törés lesz. Lehet egy kicsit eltolódik, pl: arra látok esélyt hogy Ausztria kelethez csapódik.


Németországgal nem tudom mi lesz, de szerintem a volt NSZK jobban húz, plusz Amcsi érdekszféra.



A jelenlegi fellállás azért működik mert a kelet olcsó munkaerőt ad + agyelszîvást, míg a nyugat, ennek megfelelően anyagilag pumpálja.


Viszont most a turizmus behalt, és bár még mindig nem ugyanaz a bérminimum mint nyugaton, de kezd változni, nem olyan nagy a szakadék, mert rájöttek arra, hogy a legjobb a nyugati fizu itthon, mert úgy élsz mint egy kiskirály.


Szerintem ez a rendszer a jelenlegi fennállás nélkül nem igazán fenntartható; és pláne most, hogy az únió belügyekbe is próbál beleavatkozni. Más a gazdasági és a kultúrális felépítés, hiába Európa. (Gyarmattartók, kontra nem gyarmattartók)



Vagy valamit változtatni kell, vagy elfog kezdeni haldokolni.

2021. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha Nyugat-Euróban a muszlimok többségbe kerülnek (mert többségbe fognak kerülni) azt már nem lehet EU-nak tekinteni.
2021. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha a jelenlegi vezetésen múlik akkor fel fog bomlani. De kitudja lehet pár év múlva normális embereket választanak vezetőknek
2021. ápr. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!