Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Harry és...

Mi a véleményetek Harry és Meghan botrányos interjújáról?

Figyelt kérdés

[link]

Miért jó ez Herryéknek? és nem arra az asztalra sz@rnak mairől esznek?



#UK #királynő #Harry és Meghan
2021. márc. 11. 06:26
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
80%
Bulvar-celeb. Házi feladat kész Ákoska?
2021. márc. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Meghan vegremegkapja azt a penzt es 5 perc hirnevet amit a szineszi tehetsegevel sose tudott, Harryt meg porazon rangatja.
2021. márc. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Hitetlen hogy a királynő mennyire diplomatikus. Én tutira elültem volna őket melegebb éghajlatra...
2021. márc. 11. 06:45
 4/37 anonim ***** válasza:
84%
bulvár 🙊
2021. márc. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván bulvár de régebben sem kellett a királyi családnak messzire mennie pár szaftos dologért..

2018-ban házasodtak össze ennyi nem évtizedeket volt jelen a család életében.

Megvolt a nagy esküvő szakítva a hagyományokkal (nyilván nem a 'színészi' zsebpénzből), hintó miegymás sőt Károly vezette az oltárhoz.

Ezután adok egy könnyes interjút a csöppet sem pártatlan Oprahnak(aki egyébként számomra az egyik legundorítóbb média szereplő). Na álljunk már meg..

Aztán előveszem a rasszizmus kártyát? Mire is fel? Ha ennyire téma lett volna össze sem házasodhattak volna. Arról nem is beszélve hogy a gyerek az egyébként kb csak díszletként funkcionáló trón közelébe sem fog kerülni..

Érdekes az is hogy ha ennyire nagy biracial feminista vagyok akkor miért nem vagyok kibékülve a saját bőrszínemmel és származásommal? Vannak róla régi képek, tipik félvér göndör hajú afro kislány. A nő konkrétan fehér..

A királyi családnak is van elég szennyese, de ez a wannabe mártírkodás és bomlasztás undorító.

2021. márc. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
bulvár oké és akkor mi van? vagy ne válaszolj rá ha túl alantas a téma számodra- vagy normálisan válaszolj..
2021. márc. 11. 07:04
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges bulvárhiszti. Nincs is türelmem végignézni, de már mindenhonnan az ömlik.
2021. márc. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
95%
Oprah milyen gyengén játssza a meglepett arcot. Cringe
2021. márc. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
92%

#3


Diana-ra sem mondtak csúnyákat, csak aztán nagyon pórul járt

2021. márc. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem röhejes,hogy még a csapból is ez ömlik.

Kit érdekel?

De most komolyan,kit érdekel,hogy ennyire fel kell ezeket fújni?


De hogy válaszoljak is a kérdésre.

Ez a Meghan eleve egy ribi.

Oké,hogy összetört,meg szomorú,meg minden,de könyörgöm,MIÉRT kell ez ország-világnak elújságolni??

Feltűnési viszketegsége van? Mert nagyon úgy látszik.

2021. márc. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!