Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Gondoltátok volna,hogy a...

Gondoltátok volna,hogy a világ egyik legdemokratikusabb országában az Egyesült Államokban a demokratikus alapelvekkel ennyire szembe fognak menni (ráadásul pont a "dekomokraták") ?

Figyelt kérdés

Kérdezem ezt úgy,hogy inkább demokrata párti vagyok !


De ez már azért több mint sok.



[link]


" a demokraták támogatói kíméletlenül le akarnak számolni a republikánus elnök szövetségeseivel.Továbbá nem szabad nekik munkát adni, mert amelyik vállalat ezt megteszi, azt a Forbes le fogja nyomozni, és úgy fogja vélni, hogy azok is hazudnak, csak úgy, mint az alkalmazott emberek."


2021. febr. 14. 15:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
"A republikánusokat" nem rúgják ki. Azokat lehet, hogy kiteszik a cégek, akik még mindig a választási csalásos hazugságot szajkózzák, de őket is csak azért, mert a cégek nem akarnak ezzel a haugsággal asszociálódni egy dolgozójuk miatt.
2021. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11.

"Én is hallottam saját ismerőseimtől hülyeségeket"


Madarat tolláról!


Hát ha ilyen ismerőseid vannak,magadra vess


Nekem nem.

2021. febr. 14. 19:16
 13/14 A kérdező kommentje:
Amit az előbb írtam a 10-nek szól csak le kellett tiltani ehy-két hsz-t mivel nem tartjátok be a "játékszabályokat"!
2021. febr. 14. 20:08
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem.


Régebben ott tényleg demokrácia volt,de egyre jobban mennek a diktatúra felé,mi pedig követjük az ő példájukat

2021. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!