Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Gondoltátok volna,hogy a...

Gondoltátok volna,hogy a világ egyik legdemokratikusabb országában az Egyesült Államokban a demokratikus alapelvekkel ennyire szembe fognak menni (ráadásul pont a "dekomokraták") ?

Figyelt kérdés

Kérdezem ezt úgy,hogy inkább demokrata párti vagyok !


De ez már azért több mint sok.



[link]


" a demokraták támogatói kíméletlenül le akarnak számolni a republikánus elnök szövetségeseivel.Továbbá nem szabad nekik munkát adni, mert amelyik vállalat ezt megteszi, azt a Forbes le fogja nyomozni, és úgy fogja vélni, hogy azok is hazudnak, csak úgy, mint az alkalmazott emberek."


2021. febr. 14. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Jaj ne! Van pár szimbolikus következménye a folyamatos és nyilvánvaló hazudozásnak? Most mi lesz szegény patologikus hazudozó dollármilliomosokkal és milliárdosokkal?
2021. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
magyarnemzet jajj istenem jajj istenem.
2021. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 hollófernyiges ***** válasza:
96%
Magyar Nemzet, szóval finoman szólva nem túl megbízható hír.
2021. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
A kedves republikánus elnök a demokráciára köpve hazugsággal akart hatalmon maradni. És még őt meg a híveit kellene sajnálni?
2021. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2.-3. Nem csak a magyar nemzetben volt,(több forrásban is) ,nem fogom miattatok kikeresni. Ha nem a kérdésre válaszalosz,nem kötelező betrollkodni.


Ha érdekel( de nem hiszem) keress utánna magad.

2021. febr. 14. 16:30
 6/14 A kérdező kommentje:
4. Ez egy vélemény! Nem túl átgondolt,de legalább van véleményed
2021. febr. 14. 16:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Elolvastam a cikket és nem találtam benne olyat, ami ne fordulhatna elő egy olyan 300 milliós lakosságú országban, ahol még normális politikai diverzifikáció sincs, csak 2 történelmi párt. Az, hogy egy-egy ilyen cikk megy egy-egy ilyen vélemény megfogalmazódik valami random sztárban az nem hír számomra.
2021. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7. Itt nem a cikk a lényeg; rentgeteg helyről hallottam, konkrétan usaban élő ismerős mindta,hogy náluk elköltöznek(menekülnek) a republikánusok,ill.kirugdossák Őket az állásaikból.


Mondom Én demokrata vagyok,de ez nem az

2021. febr. 14. 17:15
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg elég gyenge, erősen elfogult nézőpont.
2021. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

"7. Itt nem a cikk a lényeg; rentgeteg helyről hallottam, konkrétan usaban élő ismerős mindta,hogy náluk elköltöznek(menekülnek) a republikánusok,ill.kirugdossák Őket az állásaikból."


Én is hallottam saját ismerőseimtől hülyeségeket, még olyan dolgokban is, amikről nem tudták, hogy én viszont tudom az igazságot. Lelked rajta mennyire hiszel nekik és hogy ezt mennyire akarod általánosítani.

2021. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!