Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez nektek szimpatikus?

Ez nektek szimpatikus?

Figyelt kérdés

A világ egyik legnagyobb gyorsétterem csoportja, a “Jövő élménye” nevet adta a digitális rendelésnek, meg az átalakított helységnek is...


Ha én nem akarok ebbe az “Új Világrendi” törekvésbe tartozni, hogy minden csak digitális, miért nem szolgálnak ki, ahogy régen? Szerintük ez menő, ha valaki így rendelget?


(megmondom az őszintét, a konkurensnél, én is rendeltem digitálisan, de ott volt választás, hogy így- vagy úgy is lehet.


2021. febr. 10. 08:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
🤣🙃. Nem ismerkedés miatt, ez megint -1 az emberi társas személyének lecsökkentése, kevesebb a személyes kommunikáció, sokan digitálisan tollják a járvány alatt ez felgyorsult, és aligha tudunk visszatérni, ha lecseng az egész de ez nem csak itt máshol is ez megy... 😕
2021. febr. 10. 09:03
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem az élettörténet elmesélése.

. Ha én bemegyek egy étterembe, a pincér köszön, keresek egy szimpatikus helyet, hoz egy étlapot, és megkérdezi mit szeretnék, hogyan szeretném, mivel kérem, mit akarok inni, megkérdezi kérek még valamit? És mosolyog is...


Ez szerintem fontos, és számomra ez érték

2021. febr. 10. 09:08
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyes Mekikben külföldön évek óta digitális a rendelés.

Vannak automaták az étteremben, ahol rendelsz, majd kapsz egy sorszámot is.Az eladó meg odaviszi a rendelésed.


Szerintem így gyorsabb a kiszolgálás.

2021. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy Mekit ne keverjünk össze egy étteremmel...
2021. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%
A Mekiben nekem sose kínáltak helyet, sose adtak étlapot (a legtöbb helyen kint van az étlap), miről beszélsz? XD Ha úgy adódik, kihozza, de nem kérdezi, hogy mit szeretnél, hiszen leadtad a rendelésedet.
2021. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Ez szerintem fontos, és számomra ez érték"

No problem! Maradnak olyan helyek, ahol ez továbbra is lesz, és te ezt a mosolyt és ezt a kérdést felárral majd megfizetheted.


Egyébként én is rühellem a gyorséttermet, eddig is rühelltem, nem ezért, mert nincs kontakt a pénztárossal, hanem amúgy is, nem is járok ilyen helyre, annyi pénzből kulturált helyre is tudok menni egy jót enni, ha meg csak be akarok kapni valamit, de nincs időm, akkor közértbe megyek.


Sokaknak viszont nincs erre igényük, szeretik a gyorskaját, és ahogy írtam, rengeteg bérköltséget, munkafolyamatot spórolnak meg így.

2021. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

16#


A gyorséttermeket divatos utálni.

De, érdekes módon, elég jó forgalmuk van.


Nyilván nem a legegészségesebb, viszont finom.

2021. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy divatos utálni, azt nem tudtam, csak azt, hogy divatos szeretni. Ezek szerint van egy dolog, amit egyszerre divatos utálni is és szeretni is. ;)
2021. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Alex Fly ***** válasza:
100%

Az nem jutott eszedbe, hogy pont ez a lényeg?

Gyorsétterem. Bemész, rendelsz, fizetsz, megkapod. Mindezt a lehető leghyorsabban, a legkevesebb kontakttal, lehetőleg teljesen automatikusan anélkül, hogy bárkivel is találkoznod kellene.

Mint egy hipermarket...

Ha emberi kiszolgálásra vágysz, akkor menj étterembe - de a Mekinek nem te vagy a célközönsége...

2021. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hol ezzela gond?
2021. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!