Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Trump nagy...

Mit gondoltok Trump nagy tervéről?

Figyelt kérdés

Elvileg a teljes sátánista pedofil maffiát börtönbe záratja és ,direkt hagyta hogy elcsalják a választásokat és várt eddig vele ,hogy bizonyítékokat gyüjtsön és megtudja ki van mellette és ellene.

Elvileg azért készültek a Fema táborok elnőksége alatt és bövitette ki vele a börtönöket mert tömeges bebörtönzés lesz a hadsereggel.


Majd elvileg Trump megsemísítí a Fed-et és arany fedezetű dollárt vezetne be.


Valami ilyesmi elméletek terjednek a neten gőzerővel.

Nektek mi a véleményetek?



2021. jan. 11. 17:15
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Ne bántsuk egymást embertársaim ha nem is igaz az elmélet max olvastunk egy izgalmas sztorit ,de azért kísérjük figyelemmel az eseményeket mert van egy olyan érzésem nagy meglepetések lesznek!

Mellesleg szerintem Trump az USA utolsó elnőke utánna már nem lesz senki

2021. jan. 11. 19:43
 22/26 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ilyenkor a link szokott elmaradni. Én akkor foglalkoznék vele, ha a Twitterén ott lenne. Kb. Még hírportálnak se hinném el csak úgy :)
2021. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
A twiterét letiltották azt nem fogod látni ,ezügyve én is csak abba hiszek ami már megtörtént ,de még az az ember is aki nem hisz efféle elméleteknek érdemes elgondolkodnia Trump miért játszani azt a szerepet hogy mindenáron maradni akar
2021. jan. 11. 19:59
 24/26 A kérdező kommentje:
Na valaki? Valaki olyan aki benne van ebben a témában nem világosítana fel?
2021. jan. 11. 20:57
 25/26 anonim ***** válasza:
Ma fog beszédet mondani, minden kiderül.
2021. jan. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nézd meg a youtube-on Peter Nagy csatornáját ha ennyire érdekel.
2021. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!