Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Trump nagy...

Mit gondoltok Trump nagy tervéről?

Figyelt kérdés

Elvileg a teljes sátánista pedofil maffiát börtönbe záratja és ,direkt hagyta hogy elcsalják a választásokat és várt eddig vele ,hogy bizonyítékokat gyüjtsön és megtudja ki van mellette és ellene.

Elvileg azért készültek a Fema táborok elnőksége alatt és bövitette ki vele a börtönöket mert tömeges bebörtönzés lesz a hadsereggel.


Majd elvileg Trump megsemísítí a Fed-et és arany fedezetű dollárt vezetne be.


Valami ilyesmi elméletek terjednek a neten gőzerővel.

Nektek mi a véleményetek?



2021. jan. 11. 17:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó,bár jobban örülnék ha megírnák a star wars normális vefejezését.ekkora képzelőerővel egy méltó befejezéstvtudnának összehozni.
2021. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy nem kéne minden hülyeséget elhinned, amit a neten olvasol. A FEMA egy vészhelyzetekre specializálódott szerv, nem büntetésvégrehajtásra.

Az egész egy elmebeteg konteó, ami mellett eddig semmi bizonyítékot se sikerült felmutatni.

2021. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Csubakka is őt fogja segíteni ebben a filmben?
2021. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Figyeljetek ezek gőzerővel terjednek a neten,én nem mondtam hogy elhiszem ,véleményekre vagyok kíváncsi

Trump az elmélet szerint elnők marad mert lefoglalta a mostani amerikai áramszünet által elkobzott szavazógépeket,és bebizonyítsa a csalást.

+Elvileg már a pápa bilincsben van pedofília miadt.


Hát érdekes mi xd

2021. jan. 11. 17:23
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem hiszed el, akkor mire vagy kíváncsi? Hogy mi elhisszük-e? Neked hihetően hangzik?
2021. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi találok e hívő embert kíváncsi vagyok a véleményére ,és próbáljon valami olyat mondani ami meggyőző
2021. jan. 11. 17:26
 7/26 A kérdező kommentje:

Én szerintem simán elképzelhető,de azzal tisztában kell lenni Trump is az elit része szóval még lehet játszani mindent de mondom ,

Van-e olyan aki ebben hisz?

2021. jan. 11. 17:27
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Valamire tudsz bizonyítékot adni? Én is kitalálhatnám, hogy a gonosz háttérhatalom minirobotokkal tüntet el egy-egy zoknit, hogy a reggeli rohanásban ne találd meg a párját és emiatt Elon Musk már bíróságon van.
2021. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
8: neked mindig eltűnik a zoknik párja!
2021. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
* nekem
2021. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!