Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A románok miért ragadtak le...

A románok miért ragadtak le valahol a századforduló könyékén?

Figyelt kérdés

A mai napig az a legnagyobb nemzeti ünnepük, hogy a franciák nekik adták Erdélyt, mert Clemanceau utálta az osztrák császárt, 1900-ban egy román bement a Parlamentbe Budapesten és azt mondta "Meghalsz Ázsiai faj" most is itt tartanak, Kolozsvár román polgármestere "A lovak nyelvének" nevezte a magyart.


1919-ben természetesnek vették, hogy Szolnok is román lesz, pár éve Basescu elnök azt mondta Orbánnak, hogy "vegye tudomasul, hogy Románia a Tiszáig tart!"


Ezerrel építik az ortodox román templomokat magyarok lakta településekre, úgy hogy az átlag román vallás alatt különféle cigány babonákat meg középkori mágiát ért, és 2020-ban rajtuk meg a hülye lengyeleken kívül mindenki leszarja a vallást Európában.



#primitív #Románia #román #szazadforduló
2020. nov. 29. 02:49
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Hanyadik sör-vodka kombót iszod, Kérdező?
2020. nov. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Mire legyenek büszkék? Van nekik egy Drakula és kb. ennyi. Azzal tudják jól érezni magukat, hogy másokat húznak le. A balkáni vér meglátszik.
2020. nov. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk én azt sem értem, hogy a románok most ezzel meg akarnak sérteni, hogy a lovak nyelvének nevezik a magyart? Csak mert a ló azért az állatok között előkelő helyet foglal el. Magyar szemszögből a román nyelv az ork nyelv (Fekete nyelv) egyik nyelvjárása, ami azért jóval nagyobb sértés.
2020. nov. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező hajlan 3-kor már részeg vagy még részeg voltál?
2020. nov. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
A román nem ork, hanem latin. spanyol, olasszal megegyező.
2020. nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
5. Pontosabban szlávos újlatin nyelv, ami szerintem olyan, mint a tonhalas fagyi.
2020. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Politikától és minden mástól függetlenül, szerintem a román szép nyelv. Nekem tetszik a hangzása és a nyelvtana sem túl bonyolult egyébként.
2020. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"2020-ban rajtuk meg a hülye lengyeleken kívül mindenki leszarja a vallást Európában. "


Ez az kérdező gratulálok szidod a legnagyobb ellenséget de melette a legnagyobb barátot is (mintha a lengyelek lennénk azok akik a történelemben amiben tudtak segítettek)

2021. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!