Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Biden lesz az elnök, mit...

Ha Biden lesz az elnök, mit fog reagálni arra ha Orbánék sajtója elkezdi őt is mocskolni és hazugságokkal lejáratni ahogy szokták?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a fideszes média szokás szerint már most folyamatosan azt írja eleve hogy csalással nyert meg hasonlók, és ugye láttuk hogy nem csak belföldön uszítanak, rágalmaznak, mocskolnak mindenkit aki nem fideszes, de külföldre is odamondanak a demokratikus vezetőknek akik nem a hozzájuk hasonló népnyúzó politikát követik, lásd Macronnak vagy a németeknek. Bidenre is várható hogy elkezdenek majd köpködni mert nyilván nem fog nekik tetszeni hogy az idióta Trump helyére egy értelmes, demokratikus elnök kerül. Viszont én Bidenből nem nézem ki hogy csak úgy szó nélkül eltűrné hogy egy ilyen senkiházi lakájsajtó elkezdje rágalmazni mint demokratikusan megválasztott amerikai elnököt. Kérdésem, mi várható, szó nélkül eltűri majd, vagy keményen visszavág?

2020. nov. 12. 16:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

"Ha nem csak fideszes és Trump propagandát olvasnál akkor tudnád, hogy Bindennek van egyfajta beszédzavara de már fiatal kora óta."


A propaganda ott kezdődik, amikor egy élőholtat sorvadó agytevékenységgel megválasztanak egy szuperhatalom élére. Ennek fényében nekem te nem beszélhetsz agymosásról, neked kell sürgősen elgondolkodni.

2020. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11: Mit nem tudsz azon értelmezni, hogy fiatal kora óta tartó beszédzavar? Azért ez nem atomfizika.
2020. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
#12 Az nem beszédzavar, ha azt állítja magáról, hogy ő egy szenátorjelölt.
2020. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Dadogósoknál könnyen előjön, hogy szavakat összecserélnek a nagy izgalomban. Ez nem ugyanaz, mint a demencia.


Ja, és szerintem Biden valószínűleg sose volt egy zseni. Az is biztos, hogy már túl van a szellemi teljesítőképességének csúcsán. De hát az is biztos, hogy a jelen állapotában is intellektuálisan ötször kompetensebb a twitter-huszár Donaldnál.

2020. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mr Kompetencia azt találta mondani, hogy a vírus 200 millió amerikait fog megölni.
2020. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15: Mint említettem, dadogósoknál könnyen előjön, hogy szavakat összecserélnek a nagy izgalomban. És én nem gondolom, hogy Biden lenne Mr. Kompetencia (ugye ezt a részt is láttad a hsz-emből, hogy nem tartom egy zseninek?).


De megnéztem az első vitájukat. Volt egy olyan szabály, hogy minden nagyobb téma elején, mielőtt elkezdenék az effektív vitatkozást a témáról, kapnak két-két percet, amibe a másik nem szól bele. Ez a pofonegyszerű szabály meghaladta Trump értelmi képességeit. Bidenét nem. A második vitára bevezették, hogy a vitapartnerek mikrofonját kikapcsolták, amikor nem beszélhettek.

2020. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Láttam a vitát, legalább olyan igénytelen volt mindkét résztvevő, mint a Varga Judit - Donát Anna vitáján. Biden nem győzött meg arról, hogy alkalmas lenne váltásnak.
2020. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17: Én nem láttam a Varga-Donáth vitát, de elhiszem neked, hogy Biden és Trump is legalább olyan igénytelenek voltak, mint a nevezett magyar politikushölgyek. Én is elég gyengének éreztem Bident is. Ami számomra egy meggyőző különbség volt (nem arról meggyőző, hogy ő milyen szipiszupi elnök lenne, vagy mennyire zseniális lenne, arról meggyőző, hogy azért legalább egy ligával Trump felett áll intellektuálisan), az az volt, hogy ő megértette a vita (pofonegyszerű) szabályait, míg Trump nem.


Sokadszor és sok beszélgetésben mondom el: én se vagyok Bidentől odáig meg vissza. De többre tartom egy dedósnál. Egyébként Orbánról se vagyok nagy véleménnyel, de őt is többre tartom egy dedósnál. A fent említett Varga és Donáth se túl eszesek (sajnos politikusban ritka az okos, egyébként pont Orbán kifejezetten okos), de legalább ők se dedósok.


Trump egy dedós, hát ez van, én erről nem tehetek. De ha már így van, és ezredszer kerül szóba, hogy Biden miben különb, akkor leírom ezredszer is, hogy ebben.

2020. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!