Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van ez az angol médiában?

Miért van ez az angol médiában?

Figyelt kérdés

Ma hatalmas tömeg tüntetett a korlátozások ellen Londonban, se a sky news, BBC vagy egyéb mainstream média nem számolt be róla. Helyette a Washingtoni BLM tüntetésről, időjárásról, meg búlvárpletykáról volt szó.

Ha nincs az RT news én sem tudnék róla. Ez csak nekem tűnik szándékos elhallgatásnak? Miért jó ez egy hírügynökségnek?



2020. aug. 29. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

RT News? Mesélj még.

Egyébként pedig tessék:


[link]

[link]

[link]

[link]


Egyébként pedig mindenkinek jogában áll idiótának lenni, de nem biztos, hogy tanácsos az idiótaságuknak médiafelületet is adni. Különös tekintettel David Icke úrra, akinek már rég egy elmegyógyintézetben kéne lennie. Ön- és közveszélyes.

2020. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen képzeld amikor ment maga a tüntetés kapcsolgattam a híradós csatornák meg portálok között míg az RT élőben bejelentkezett a többi pont leszarta ellenben a másik kontinens dolgaival meg agyrohasztó celebpletykákkal sokat foglalkoztak.

Lényegtelen kinek mi a véleménye de pl egy Londoni székhelyű tévécsatorna pont nem számol be akár lejáratva is az azért elég fura...

Faxom se akar RT-t nézni amúgy de szabályosan rakenyszerítik az embert ha nem akar agymosott lenni!

2020. aug. 29. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

19:18: aham.

Pont most linkeltem be négy oldalt, ahol az angol média foglalkozik az esettel. És ezeket csak a google-találatok első oldaláról szemezgettem. Szóval gondold át még egyszer azt az agymosást.

2020. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%

Mind a Sky, mind a BBC (főleg a BBC amely ráadásul közpénzből van finanszírozva) egy szélsőbalos véleménybuborék (képzeld el a TV2-t csak a másik politikai oldalra húz, de ugyanannyi a csúsztatás). Nem véletlenül egyre népszerűbb az hogy "Defund the BBC" ("Defund the police" után szabadon).

Üdv a UK-ből

2020. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!