Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ki fogja megnyerni...

Szerintetek ki fogja megnyerni az idei amerikai elnökválasztást?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem tudná: Donald Trump (Republikánusok) és Joe Biden (Demokraták) a jelöltek.

2020. júl. 15. 12:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem: indokot is írjatok, légyszíves.
2020. júl. 15. 12:35
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

Trump.

A normális amerikaiaknak se nem jön be ez a gyújtogatós fekete cirkusz, ami az utóbbi időkben történt.

2020. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Trump mellett szól, hogy masszív szavazóbázisa van, a jobboldal egységesen őt támogatja, ellentétben a baloldallal ahol Biden azért nem lett ennyire egyértelműen a demokraták elnökjelöltje. Illetve Trump meglehetősen karakán szókimondó, jópofa figura, akit lehet szeretni és lehet utálni, de közömbösnek semmiképpen nem nevezhető. Biden ezzel szemben sokkal jellegtelenebb személy. Emellett amíg nem volt járvány, az amerikai gazdaság tényleg elindult egy jó irányba, Trump betartotta amit ígért, s Kína ellen is sikerült megnyerni a kereskedelmi háborút, legalábbis egy időre... Most viszont a járvány megváltoztatta a helyzetet, Trump nem kezelte túl komolyan és ebbe belebukhat, pláne, hogy gazdasági hatásai is lesznek. Szerintem amúgy elég szoros lesz a választás.
2020. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
4-es: Igen, szerintem is egy nagyon szoros választás lesz, de az is igaz, hogy Trump egy kicsit szarul kezelte ezt a járványt.
2020. júl. 15. 13:01
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
Hillary Clinton.
2020. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2%
Viszont azt ne felejtsük el, hogy Trump iszonyatosan jó pénzügyi ember. Ehhez nagyon ért. Tehát a válságból is gyorsbban, hatékonyabban lábal ki, mint más. De minden másban iszonyatosan analfabéta.
2020. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%
Én Trumpra tippelek. Kb ugyanaz a helyzet mint nálunk, az ellenfeleket nem úgy mérik hogy melyik jó, hanem hogy melyik kevésbé sz@r. Biden a kijelentéseivel meg szerintem elásta magát.
2020. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
Én úgy hallottam, hogy Kanye West is indul. Mivel fekete, nyilván ő fog nyerni.
2020. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
35%
Mivel a demokraták képtelenek voltak egy rendes jelöltet állítani, attól tartok Trump fpg nyerni megint. A fogadóirodák szerint is.
2020. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8-as: Pár órája írták meg, hogy visszalépett. 😀
2020. júl. 15. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!