Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vélemény Joe Bidenről?

Vélemény Joe Bidenről?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, ő indul Trump ellen az elnökválasztáson.


Jó jelölt? Mennyire szimpatikus? Miért lenne jobb Trumpnál? Nyerhet, vagy belebukik a botrányokba(zaklatási ügyek, Ukrajna)?



2020. máj. 26. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Kit érekel?
2020. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem szimpatikus, de Trumpból már elegem van.
2020. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

2


Mert? Tán az USA-ból írogatsz, Szánsájn?

2020. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Szánsájn: neked csak a magyar politikáról van véleményed (ha van egyáltalán)? A világ legnagyobb gazdasági, politikai és katonai hatalmáról, annak külpolitikájáról, vezetőiről csak az adott országban élőknek van szerinted véleménye? (nem én vagyok Szánsájn, alias 2es hozzászóló, csak a hülyéket nem bírom, legyen az Trump, Biden vagy a 3as hozzászóló.).
2020. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

4


Nem a véleményét írta le, hanem azt írta, hogy elege van belőle. Mintha az életére hatással lenne, hogy Trump vagy egy demokrata bohóc tölti be éppen az USA elnöki posztját.

Hidd el, se Trump, se én nem vagyok hülye.

2020. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Nekem annyira nem szimpatikus hogy oszinte legyek, en orulnek ha Trump nyerne ujra. A botranyai miatt biztos csokken az eselye most Bidennek, viszont Trump pedig a kisse kaotikus jarvanykezelesbe bukhat bele.

Szerintem jelenleg 50-50, nagy kerdes hogy lesz-e iden elnoki vita, ha lesz akkor szerintem Trump megint behuzza mert Biden kommunikacioja nem eleg jo egy ilyenhez.


Osszessegeben szerintem Biden egy sulytalan elnok lenne (meg Obamahoz kepest), es a felig meddig rasszista kijelenteseit meg nem is emlitettuk.


Trumpot nem kell bemutatni, nyilvan meg vannak a rossz tulajdonsagai mind a ket felnek, de Trumpnak az amerikaiakhoz valo hozzaallasa egyebkent sok ottaninak szimpatikus.


Az a velemenyen hogy az fogja eldonteni az egesz valasztast, hogy Trump mellett vagy ellen szavaznak e tobben.

2020. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

* meg Obamahoz kepest is.


(Elozo valaszolo voltam)

2020. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Alelnökként szimpatikus volt, de azt kabarénak tartom, hogy a Demokrata párt csak egy majd' 80 éves, gyanúsan demens öregembert képes elindítani a választáson. Van esélye legyőzni Trumpot, de azért itt alapvetően 4-8 évre kéne tervezni, nem csak egy választásra.
2020. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Egy normális, korrekt ember, nyilván milliószor jobb mint a jelenlegi rasszista, szexista, botrányt botrányra halmozó bohóc.
2020. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Utalóm. Remélem hogy nem választják meg.
2020. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!