Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ilyen hogy történhet meg...

Ilyen hogy történhet meg Európa legélhetőbb városában? Tenyleg indulunk le a lejtőn?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ilyen esetből nem szabadna messzemenő következtetéseket levonni,de ez azért elkeserítő,hogy a török-kurd ellentét már Ausztriában is nyomokat hagy.Nem volt elég ami Törökországban történt.Egy ilyen eset mégis hogy a viharban történhet meg Bécsben???

Éa mi lesz a következmény(már ha lesz)

[link]


[link]


Kíváncsi vagyok a véleményekre,hogy ez hova vezet.Mert szerintem mindnyájam tudjuk,hogy nem ez volt az utolsó.

Meddig tűrik még a rendbontást?

Ha egy keresztény európai muszlim többségű országban ilyet csinálna szerintem már repülne.



2020. júl. 4. 22:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
A két esemény ugyanaz. Ha szerinted ezek az emberek Ausztriában nem illeszkedtek be akkor a szélsőjobbos magyarok sem.
2020. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi az a #zavargáa
2020. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
#11 És mi volt az oka a az állítólagos "szélsőjobbos" magyarok vonulásának? Csak úgy gondoltak egyet mert unatkoztak, hogy megzavarják a békés építő munkát végző romákat? De ne tereljük el a témát (aki terel az primitív), hogy lehetséges az, hogy Bécsben vallási alapú közel-keleti konfliktus van? ERRE VÁLASZOLJ.
2020. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#12,látom sikerült a lényeget megfognod.Bocsánat,kijavítom,mert félreírtam:zavargás.

#11 értem mit akarsz ezzel üzenni,de a kérdés a Bécsben történtekre irányul.

2020. júl. 9. 20:59
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Bécs eleve egy akkora szarfészek, hogy az élhetőtől nagyon távol áll.
2020. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!