Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A jövőben várhatóan fogyni...

A jövőben várhatóan fogyni vagy nőni fog Európa lakossága?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 07:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
46%

Fogyó ütemben van, és remélem igy is marad egy ideig... Már így is túl sokan vagyunk, tudom a gazdaság lehet omladozásba fog kezdeni, de még minidg jobb, mintha 20 és múlva 15 milliárdan lennénk. Mellesleg szerintem más rasszok is fogyüban lennének, feltéve ha lenne védekezés! De egy fejlődő országban még nem sokat adnak erre, mivel az ember úgy van vele, hogyha az egész falu ezt csinálja, miért csináljak én máshogy? Mellesleg azon a térségen nem is jön olyan rosszul plusz 1 kéz... A romák pedig megint egy teljesen más kategóra, ott nagyon szoros az összetartozás, és nagyon félnek a haláltól.

Rasszoktól függetlenül én akka örülnék, ha itt is bevezetnék azt mint Kínában, hogy 1 gyereket szülhetnek, ez elég lenne az egész világon csak 30-40 évig, már kellemeslebben élnénk, és gyilkolászni sem nagyon kellene...

2010. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
71%
A születések és halálozások aránya miatt csökken - folyamatosan. A lakosság ezzel párhuzamosan elöregszik. A fiatalabb korosztályok aránya csökken az egész populáción belül. De akkor még nem beszéltünk a bevándorlásról, ami nyilán nő, ahogy csökken a lakosság. És ez kiszámíthatatlan.
2010. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!