Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Indiánok mennyire befogadóak...

Indiánok mennyire befogadóak ha fehér vagyok?

Figyelt kérdés
Indián rezervátumba megyek dolgozni és ott is fogok lakni magyarként
2020. jún. 8. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Skalpnak jó leszel hidd el. Minnél ducibb vagy annál jobb leves készül belőled
2020. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Magyarként is utálnak?
2020. jún. 8. 22:19
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Kipcsak vagyok fiam
2020. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem tudja, mert nem sokunknak van tapasztalata indiánokkal. Ha azt mondod, hogy Eastern Europe, akkor szerintem már érteni fogják, hogy nem a gyarmatosítóktól vagy (nem mintha azámítana manapság).
2020. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ez ember válogatja, gondolom ők is úgy vannak, hogy valakit nem érdekel a bőrszín, annyira a múlt sem és van aki meg élvből utálja a fehéreket és tök mindegy honnan jött, menjen haza érzés van benne. Valaki haragszik, valaki nem, attól is függ mekkora sérelem érte az ő törzsét. Én oda nem mennék csak max. látogatóba. Miért szeretnél ott dolgozni? Szegény államok az észak amcsik mind. Mit fogsz kinn csinálni?
2020. jún. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5-ös ott sokkal olcsóbb a lakhatás

Egy közeli boltban leszek eladó

2020. jún. 25. 08:41
 7/9 anonim válasza:
Értem, de a fizetésük sem túl sok. Sok sikert egyébként! :) Én nőként azt mondom egy indián fickó elég sexi, jó kinézetű pasik vannak köztük, de ennek ellenére sem mennék ki élni. Magán dolgot ha kérdezhetek? Van kinn valakid? Férj vagy feleség nem tudom férfi vagy nő vagy. Oda tervezed az életed akkor ott is szeretnél gyerekeket? Nem fog hiányozni a hazád? honvágy?
2020. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

8-as amúgy USA-ban csomó állam kb olyan mint Magyarország szóval azért nem minden Kalifornia :D

Egyébként ha megélhetés miatt költöznék vhová csak Nyugat-Európa jöhetne szóba vagy Kanada bár éltem sokat külföldön de mindegyik EU ország volt

Egyébként kb 1 évre mennék ki kicsit körbejárni mivel a Vadnyugat a mániám gyerekkorom óta viszont ott is dolgozni fogok mert a pénz könnyebben fogy mint ahogy megkeresed :D

2020. jún. 25. 14:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tiszteled őket, ők is tisztelni fognak téged akkor is, ha fehér vagy.
júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!