Elképzelhető hogy polgárháború fog kitörni Amerikában George Floyd halála miatt?
Elképzelhető hogy ha nem múlik el a rendőri brutalitás túlkapások Amerikában a feketék ellen akkor lehet hogy majd egyszer polgárháborúig fajulnak a dolgok?
Most valószínűleg majd lecsillapodnak a kedélyek egy pár nap múlva ha véget érnek a zavargások,de attól még a rasszizmus a rendőrségtől ugyanúgy élni fog és még biztosan lesznek hasonló esetek ,előbb utóbb polgárháború lesz a feketék ellen elkövetett rendőri túlkapások miatt?










"ha nem múlik el a rendőri brutalitás túlkapások Amerikában a feketék ellen"
Statisztikák igazolják, hogy fehérek ellen több túlkapás történik Amerikában, valamint, hogy a feketék sokkal több bűnt követnek el mint a fehérek, annak ellenére, hogy bőven ők a kisebbség.
"Itt most az egyik fél egy gazdaságilag és politikailag is elnyomott, kb. 10%-os kisebbség"
Ez jó vicc. Annyira el vannak nyomva, hogy 8 évig egy fekete volt az USA elnöke :DDDDDD





"Statisztikák igazolják, hogy fehérek ellen több túlkapás történik Amerikába" - nagyszerű, ha erről van statisztika, amit ráadásul olvastál is, akkor meg is oszthatod itt, hadd lássuk mi is.
"Annyira el vannak nyomva, hogy 8 évig egy fekete volt az USA elnöke"
Nálunk meg egy cigány az ország miniszterelnöke, mégse lehet tagadni, hogy a hétköznapi cigányok ne lennének hátrányban mindenhol. Mi az összefüggés?





"nagyszerű, ha erről van statisztika, amit ráadásul olvastál is, akkor meg is oszthatod itt, hadd lássuk mi is."
Egy jó cikk: [link]
Statok: [link]
"Nálunk meg egy cigány az ország miniszterelnöke" - kivéve, hogy ez egy városi legenda, amit még sohasem bizonyított senki, sőt, ha kicsit utánaolvas az ember, akkor láthatja, hogy nagyobb rá a esély, hogy nem igaz.





@14: igaz, a miniszterálnokunk vélt származására semmi egyértelmű, objektív bizonyíték nincs...
Ebben az esetben talán akkor mondanék egy másik példát: Hitler felesége zsidó volt...










Na találtam ezt azt, de ez azért baromira nem ugyanaz a szitu. Hitlernek valószínűleg fogalma se volt róla, hogy Eva Braun zsidó, mivel ez csak 2014-ben derült ki xD már ha igaz persze.
Obamáról pedig teljesen nyilvánvaló a származása a kezdetektől. Olyan példát mondjatok, akikről KÖZTUDOTT, illetve bizonyított tény, hogy elnyomott kisebbség tagjai, de magas pozícióban vannak.





Na, azért nézz már meg egy korai fényképet Orbánról és a vakon kívül mindenkinek nyilvánvaló a származása.
Azok a "források" (képek) az elnyomott fehérekről nagyon érdekesek, de én forrás alatt nem képet értek, mert én is tudok csinálni ilyeneket, hanem pl. az FBI vagy más állami szerv honlapjára mutató linket, ahol megtalálható a képen látható statisztika.





Na, a tipikus baloldali kettős mérce megint megvillant :DDD bírom ezt. Tehát míg Orbán esetében egy fiatalkori KÉP már perdöntő bizonyíték arra, hogy roma, addig az én KÉPEIM a statokról már nem :DDD Ne zavarjon amúgy, hogy mindkét "képen" ott van az adatok forrása, amire te is rá tudsz keresni.
Az pedig elég beszédes, hogy a cikkben leírtakra (amiben szintén találsz még forrásokat) semmit nem írtál. Na, veled se érdemes foglalkozni többet.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!