Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem unjátok még ezt a nagytőké...

Nem unjátok még ezt a nagytőkés szöveget?

Figyelt kérdés

Én is jobbikos vagyok, de már a röhögőgörcs kap el, hogy minden 5, kérdésben a szokásos szöveget olvasom ugyanattól a fanatikus kérdezőtől, hogy "vajon mit tudna tenni a nagytőke ellen", tőke így úgy esküszöm már előttem lebeg az a tőke vazze, már annyira unom....


amúgy néha azon agyalok, hogy be kéne zárni a politika témakört. haverom is említett jó sokszor már, hogy lecsúszott a színvonala az oldalnak.


2010. júl. 27. 02:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hát persze, hogy csak a jobbik fanatikusok:) hát persze, hogy csak a jobbikosok éljeneznek ,hogy "orbán kitakarította a nagytőkés IMF-et" ugye:) noh menjél és nyalogass egy kis sót!
2010. júl. 27. 12:37
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
ha igazi Jobbikos vagy, akkor ezt el kéne fogadnod! Kb erről szól az a párt!
2010. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
El is nevezhetnénk anti-tőke pártnak!
2010. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
fenét. nem kommunista pártról van szó. ha anti tőke párt lenne ahogy te balgaságodban hiszed, akkor tényleg ki akarná zavarni a multikat, viszont erről speciel szó sincs.
2010. júl. 27. 19:33
 15/15 anonim ***** válasza:

"El is nevezhetnénk anti-tőke pártnak!"


Ezt inkább az LMPre lehetne mondani. Ők jönnek mindig ezzel az állami segélyezéses dumával.

2010. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!