Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem unjátok még ezt a nagytőké...

Nem unjátok még ezt a nagytőkés szöveget?

Figyelt kérdés

Én is jobbikos vagyok, de már a röhögőgörcs kap el, hogy minden 5, kérdésben a szokásos szöveget olvasom ugyanattól a fanatikus kérdezőtől, hogy "vajon mit tudna tenni a nagytőke ellen", tőke így úgy esküszöm már előttem lebeg az a tőke vazze, már annyira unom....


amúgy néha azon agyalok, hogy be kéne zárni a politika témakört. haverom is említett jó sokszor már, hogy lecsúszott a színvonala az oldalnak.


2010. júl. 27. 02:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
tuti a nagytőkét kiszolgáló zsidó a kérdező !
2010. júl. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
XDXD
2010. júl. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
vajon mit tudna tenni a nagy töke ellen?
2010. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen cigány-zsidó-jobbikos.-náci-fasiszta vagyok:)
2010. júl. 27. 10:45
 5/15 Voltaire ***** válasza:
41%
Kérdező, ez csak azt bizonyítja, amit én régóta hangoztatok, miszerint a Jobbik egy "nemzeti bolsevik" párt. Egyes szövegek, amiket itt előadnak a szimpatizánsaik, simán elmehettek volna némi kozmetikázás után egy szabad nép félóra előadásának témájának. A szint meg tényleg komolyan esett, én unom, hogy ha valamiről vita megy, akkor az elejétől kell kezdeni, teljesen az alapoktól, mert láthatóan az ide írogatók 80 százaléka nem képzett a politikával kapcsolatos témákban. Ez kb olyan, mint ha egy fizikusnak hetente kellene megvédenie a gravitáció létezését valami félhülye csürhe ellen, akik azt hiszik, hogy csak képzeljük, hogy lefelé esnek a dolgok, mert igazából mi vagyunk fordítva.
2010. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nem a jobbikot bíráltam, hanem 1-2 szimpatizánst az oldalról.

azért ne következtessél már egy pártra pár ember hülyeségéből kérlek. ebből PONT nem látszik semmi.

2010. júl. 27. 11:21
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Voltaire-nél a pont.
2010. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Voltaire ***** válasza:
30%
Kérdező, én elolvastam a választási programjukat, egyes pontokat olvasva Rákosi elégedetten csettintene a nyelvével.
2010. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Ez kb olyan, mint ha egy fizikusnak hetente kellene megvédenie a gravitáció létezését valami félhülye csürhe ellen, akik azt hiszik, hogy csak képzeljük, hogy lefelé esnek a dolgok, mert igazából mi vagyunk fordítva."


Azért ne mossuk össze a politikát a reál tudományokkal. Politikában egyáltalán nem egyértelműen levezethető ki az féhülye aki a fejére esett. :-)

2010. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
érdekes módon csak a jobbik fanatikusok ilyenek.
2010. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!