Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért gondolja még most is a...

Miért gondolja még most is a világ, hogy jó alkalom ez Magyaroszágba megint belerúgni?

Figyelt kérdés

Megint nem tetszik nekik valami, bár fogalmam sincs, hogy mi és miért, hiszen Magyarország ugyanazt csinálja mint minden más ország, harcol a koronavírussal.


A gusztustalan balliberális nyugati média meg megint belerúg Magyarországa?


2020. ápr. 3. 20:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
17%

Orbán eddig is azt csinált a 2/3-dal, amit akart. Meg is koronázhatta volna magát. Nem véletlen sírtak eddig a lipsik, hogy "dikkktatúúúra". Számukra azért diktatúra a mostani rendszer, mert nincs semmi beleszólásuk, csak ripacskodni és sivalkodni képesek. Ez így pont rendben is van.


És pont ezért lesz meg a következő választásokon újra a 2/3, mert még ahhoz is hülyék, hogy felfogják, hogy most is maguk alatt vágják a fát a ripacskodással. Az EU meg bekaphatja, eddig minden alkalommal az erült ki, hogy nem, nincs diktatúra, és végül Orbánnak lesz igaza.

2020. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%
Normálisan, megfontoltan vezetni kellene az országot, és akkor nem menne a cirkusz.
2020. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"Megint nem tetszik nekik valami, bár fogalmam sincs"


Az ilyen hozzállás segítette hatalomra Hitlert, Sztálint, Ceausescut, Mussolinit...

2020. ápr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:


Közlöd hogy lövésed sincs arról amiről beszélsz, majd ugyanazon mondaton belül közlöd hogy tudod miről beszélsz.


Tipikusan infantilis megnyilvánulás. (Gy.k.:gyerekes)

2020. ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A " gusztustalan balliberális média" nem a világ.

Ezerszer is kiderül, hogy semmivel nem tudnak hozzájárulni az emberiség ügyekhez, ezért lassan ki is szorulnak közülünk


Nem volt se hírük, se mondanivalójuk a török-gőrög határhelyzezről, se a vírus európai kezeléséről. Szexuális életük rendezetlen, még a nemük is, ezért mindenről Orbán jut eszükbe.

Ezért életének fel, ha meglátják.

Most meg elég sokszor meglátják.

2020. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

14


Értsd: fogalmam nincs mit hordottak össze amit annyit jelent, hogy zagyvaságokat hordtak össze.


Engedd már el ezt...

2020. ápr. 5. 13:54
 17/23 anonim ***** válasza:

#14 vagyok:


"Engedd már el ezt..."


Én már a kérdésed első elolvasásánál elengedtem, majd megindokoltam hogy miért. XD


Nem kicsit van belassulva a felfogásod. Vagy nálad ez alapeset?

2020. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ismét #14:


Nem bírom megállni, hogy búcsúzóul még beléd rúgjak egyet:


"fogalmam nincs mit hordottak össze amit annyit jelent, hogy zagyvaságokat hordtak össze."


Ha vannak olyan emberek akik számára viszont érthető, akkor az azt jelenti hogy neked vannak szöveg-értési problémáid. XD

2020. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

17


Igen, nálam ez alapesetet, így elnézésedet kérem, remélem megbocsátasz, bár elnézve milyen pszichopatán nyilvánulsz meg erre oly kevés esélyt látok.


További jó kötözködést neked a karantén idejére! Bye :*

2020. ápr. 5. 17:49
 20/23 anonim ***** válasza:

#18, #19-nek:


A pszihopatával nem nagyon lőttél mellé.


Azzal már viszont igen, hogy feltételezed hogy egy magamfajta nem tud megbocsájtani.


Eleve már megsértődni képtelen vagyok. Gyerekes dolognak tartom. Ha valakire "berágok", akkor az egyszer, s mindenkorra szól. Úgy mondanám hogy én nem "viselkedem" az emberekkel szemben, hanem az ismérveik alapján állok hozzájuk.


Az utolsó válaszod struktúrája teljesen eltér az azt megelőzőktől.

Ha nem nagyképűsködtél volna előtte, én sem ugrok neked.

2020. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!