Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért gondolja még most is a...

Miért gondolja még most is a világ, hogy jó alkalom ez Magyaroszágba megint belerúgni?

Figyelt kérdés

Megint nem tetszik nekik valami, bár fogalmam sincs, hogy mi és miért, hiszen Magyarország ugyanazt csinálja mint minden más ország, harcol a koronavírussal.


A gusztustalan balliberális nyugati média meg megint belerúg Magyarországa?


2020. ápr. 3. 20:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

" bár fogalmam sincs, hogy mi és miért,"


Kontra:


"Magyarország ugyanazt csinálja mint minden más ország,"



Sötét vagy mint az éjszaka.

2020. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1


Neked meg jó a szöveged. Ovódában nyomtuk mi is ezt a hasonlatot

2020. ápr. 3. 20:41
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Aki kritikát fogalmaz meg nem a harcot támadja, hanem az eszközöket. Sehol máshol nem vezettek be rendeleti kormányzást a járványra hivatkozva, mert ez teljesen szükségtelen. Jogosan vetődik fel(pláne az elmúlt 10 év tapasztalatai fényében), hogy itt hátsó - politikai - szándék is van a válság kezelése mögött.
2020. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Orbán Viktort 10 éve diktatúra kiépítésével vádolják az ellenfelei. Mit csinál Orbán Viktor egy veszélyhelyzet közepén? Teljhatalmat szavaztat meg magának. Miért gondolja Orbán Viktor, hogy jó alkalom ez erre?
2020. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

4


Idegilenesen, krízishelyzetben csak.


Hogy gyorsabb intézkedéseket lehessen hozni.

2020. ápr. 3. 21:25
 6/23 A kérdező kommentje:

Egyébként szerintem a demokrácia nem arról szól, hogy minden 4 évben más embert választunk. A nép újraválaszthatja ugyanazt a személyt ha akarja akárhányszor, vagyis lehetővé kellene ezt tenni. Elvégre a nép dönt nem?


4 év alatt semmit nem lehet megvalósítani, ezért ígérgetnek meg hazudoznak a politikusok mindenhol és semmit nem valósítanak meg.


Kell egy kis kontinuitás, hogy megvalósulhasson egy elképzelés. Szerintem 4 év nagyon kevés ehhez.

2020. ápr. 3. 21:27
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Á, ideiglenesen. Az mit jelent, két hét? 4 hónap? 3 év? 40 év? Legutóbb amikor az ideiglenes szót használták valamire Magyarországon, az pont 40 évig tartott.
2020. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
"Megint nem tetszik nekik valami, bár fogalmam sincs, hogy mi és miért..." Sejtettem, hogy fogalmad sincs! Nem baj! Te ilyen vagy. Sokféle másság létezik.
2020. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

8


Azért nincs fogalmam, mert bár olvastam nem értem, hogy mit lehet még most is kötekedni.

2020. ápr. 3. 21:35
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
hogyan lehet egy országba belerúgni? és ha lehet, mit értesz ez alatt? áltasd csak magad hogy áldozat vagy. ennyire beszívtad a gusztustalan jobbnyilas média hazugságait. menthetetlen vagy.
2020. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!