Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólnak a Németek a...

Mit szólnak a Németek a multikultihoz?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok rá, esetleg akinek van Nemet ismerose vagy ott el tud erről valamit?

2019. dec. 26. 23:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%
Olvassatok el Ulfkotte könyveit aki balos volt és alaposan meglett vezetve , ráebredt is leleplezte a liberál oldal hazugságait .
2019. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#8

Engem abszolut nem zavart, nem is kezdtem volna el őket számolni, ha nem mondták volna azt, amit. Csak meglepett, hogy szerintük nincs probléma, mert a városukban nincsenek migránsok. Illetve egyéb hasonló reakciók. Ráadásul egy másik, közeli nagyobb város bevásárló utcájában -ahová ők is gyakran jártak- már számolni sem volt érdemes, annyian voltak.

2019. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

Münchenben dolgoztam 1 évig, de a helyiek vagy nem vállalták fel a véleményüket (szabad a szólás, mint madár a kalitkában), vagy lesújtó gondolataik voltak a multikultiról. Az európai vendégmelósokkal jól kijönnek, kivéve a dél-európaiakkal és a románokkal, de a mostanában befogadott és a már ott született törökökkel és arabokkal rengeteg gondjuk van. A rokonaim Hamburgban élnek, és ott is kb ez volt a vélemény. Münchenben dolgoztak keletnémetek is, ők szabadabban beszéltek, d ők is inkább negatívan nyilatkozgattak.

Egyébként hova süllyed az EU, hogy támogatásokat csak illegális bevándorlók befogadásáért akarnak osztogatni? Tiszta bolondok háza.

2019. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Reddit ? Az nem a leghitelesebb statisztikára sem a face cenzorálják . Nyugat fennállása óta mindig uzsoraztatott hódított leigazott fosztogatott belefér nekik a követelőzés es némi apró .
2019. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%

13: Na hazudj hihetőbbet báttya. Pont a bajorok, azon belül is vállalják fel a legjobban a véleményüket. Ők folyamat mondták Merkellnek is tojnak rá mit mondanak, ha nem az lesz, amit ők akarnak akkor fogják és kilépnek Németországból.

Az se igaz, hogy kijönnének az európai vendégmunkásokkal. Lehet melóban kijönnek, de ugyanúgy elzavarják a kelet-európai vendégmunkásokat, ha német nőkkel akarnak beszélgetni, stb.

Az is kamu, hogy nem jönnének ki az arabokkal. Ott dolgoztál volna az utóbbi időben, akkor tudnád, hogy München közelében van már egy kolostor, amit kialakítottak vendéglátóhelynek is a szerzetesek, ott meg már biza a csúnya gonosz migráncsok dolgoznak egy ideje. Ők főznek, takarítanak, mosogatnak, stb.

Lehet átvágtak téged és München helyett csak Miskolcra vittek dolgozni téged báttya.

2019. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
az átlag német ezzel nem foglalkozik ha csak nem érinti is a dolog. Hasonlóan nálunk a cigánysággal kapcsolatban. Itt is csak azok védik őket akik jó messze laknak tőlük náluk ugyan ez a helyzet
2019. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#15

Már hozzászoktam, hogy egyesek nekem akarják beadni, hogy amit a két szememmel láttam, és a két fülemmel hallottam, az nem igaz. Nálam a tények tagadása nem működik. Jó, hogy azt nem írod, hogy minden müncheni kiköltözött otthonról, hogy szegény migránsoknak legyen hol aludni, hiszen olyan vendégszeretőek a bajorok mindenféle hulladék néppel szemben.

2019. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!