Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólnak a Németek a...

Mit szólnak a Németek a multikultihoz?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok rá, esetleg akinek van Nemet ismerose vagy ott el tud erről valamit?

2019. dec. 26. 23:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Én redditből indulok ki, és ott bizony elég erősen érezhető, hogy az égvilágon semmi bajuk sincs a multikultival. Sőt, Magyarországot is szeretik fikázni, amiért a sok pénzt és támogatást elveszi az EU-tól, de nem hajlandó befogadni egyetlen illegális bevándorlót sem. És ezek németek, belgák, franciák.
2019. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván embere válogatja. Nem lehet a 80 millió német véleményét egységként kezelni.

Van aki ellenzi, de a többségnek semmi baja nincs vele. Igazából talán a legjobb, ha megnézed a választások eredményét. Az érdekes az, hogy a bevándorlásellenes AFD azokon a területeken ért el jobb eredményeket, ahol amúgy kevesebb bevándorló él...

2019. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 mindentudó99 ***** válasza:
25%
#1 Aztán mesélj mi köze a kettőnek egymáshoz? Esetleg valami dokumentum ami szerint a belépéskor vállatunk ilyesmit?
2019. dec. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehet tudni, mert a diktatúra miatt sokan nem merik felvállalni a véleményüket még névtelenül sem.
2019. dec. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%
3: Minek kellene dokumentum, mikor beléptünk elpofázták, hogy nem lehet azt csinálni, amit Orbán tol? Miszerint mindenhonnan a pénzt kiveszi, de nem hajlandó teljesíteni azt, amiért a pénzt kivette. Az első jól írta, az EU emiatt cseszegette az Orbánt. Orbán is azért harcolt csak az EUval, hogy azt a pénzt, amit a menekültek befogadására, felzárkóztatására szántak, azt ne a menekültek befogadására, felzárkóztatására kelljen költeni, hanem szabadon bármire.
2019. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

Hiába kérdeznéd meg tőlük, a liberális véleményterror miatt nem fognak mást mosdani, mint a többi birka.

Néztem több Észak-Koreáról szóló filmet és ott is csak dícsérték a vezetőket a döntéseikkel eggyütt.

2019. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Egy hasonló kérdésben már váaszoltam ezt:


Nos, német ismerőseim egy kisebb északi városban laknak, szerintük náluk nincsenek is migránsok. Így nincs is probléma a migránsokkal.


A városcentrumban, a bevásárló utcában bementek egy női ruházati áruházba, majd egy drogáriába. Én addig kint maradtam a kocsiban kb. fél órát. Összesen 16 jellegzetesen arab kinézetű személyt számoltam meg, amíg ők bent tartózkodtak. Ebből egy csadoros nő, egy fejkendős lány és három gyerek éppen utánuk ment be a dogáriába.


Később a város szélén egy kisebb lakáskiegészítő üzlethez mentünk. Évekkel ezelőtt jártam itt utóljára, akkor két álvány ki volt téve árúkkal az utcára. Most az álványok bent voltak az űzletben, elég nagy volt a zsúfoltság. Rákérdeztem, hogy miért, azt mondta, hogy itt, a város szélén nem biztonságos. Egyébként erre is láttam sétálni néhány arabot.


Szóval, talán nem a kérdésedre válaszoltam -a pontos válasz még ennél is jóval hoszabb lenne- de valamit azért jeleznek a fentiek.


Telefonon próbáltam velük ilyen témákról beszélni pl.: látták-e ami Berlinben, illetve egyéb helyeken történt -mintha meg sem hallották volna a kérdést. Pedig egyik-másik eset alig 40 km-re a lakásuktól történt.

2019. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
7: arabokat láttál sétálni, oké. És csináltak is bármit vagy a puszta létezésük zavart?
2019. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
# 7 Én is erre céloztam, az észak-koreai lakosok sem merték kritizálni a vezetést és a döntéseiket.
2019. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

# 8 Ismered a magyar történelmet?

Tudod, hogy mi történt a Magyar Királysággal, miután túl sok lett az idegen, aki elvileg csak dolgozni volt ott?

A németekre is ugyanez a sors vár, csak nekik nem lesz anaországuk, ahova költözhetnének.

2019. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!