Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy Finnországban egy 34 éves hölgy lesz a miniszterelnök, és a koalíció 5 pártjának elnöke is nő?

Figyelt kérdés

Magyarország politikai kultúrájának is jót tenne, ha nő lenne a miniszterelnök?


[link]



2019. dec. 10. 14:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
23%

Hajrá :) Igazából se nem a kor, se nem a nem az ami számít hanem az hogy mik az elképzelései és azt hogyan tudja "átverni" az embereken.

Ahogy én látom Európában egyre kevesebb karizmatikus politikus van akinek lenne bármilyen víziója is a világról és van egy olyan érzésem, hogy egy ötpárti koalíció nem egy olyan miniszterelnököt támogat aki túlságosan is megosztó személyiség lenne. Mondjuk lehet épp ebben van a Finnek "nagysága", hogy bárkit is szavaznak meg az kb. ugyanazt csinálja mint az elődje.


"Sok dolgunk van a bizalom helyreállításával. Közös kormányprogramunk a koalíció összekötő kapcsa. Nem lesz könnyű a kormány dolga. De minden oké, már bizonyítottam a képességeimet " azért jó hogy szerény :D

2019. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
gogy ha neked a nem egy elsődleges szempont egy szavazásnál az régen rossz, inkább ne is szavazz
2019. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%
Semmi köze ennek az alkalmassághoz. Bár 34 évesen nem gondolom, hogy túl sok rálátással és tapasztalattal bír valaki egy ilyen pozícióhoz. Viszont Finnországban nyilvánvalóan más a politikai kultúra.
2019. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdekel milyen nemű egy miniszterelnök, az érdekel hogy mi a programja. Merthogy ebben a cikkben például vajmi keveset lehet olvasni erről. Az hogy "egyenlőség-szivárvány-szexizmus-rasszizmus-homofóbia" még nem program. Ezek csupán divatos szavak amelyek manapság báránybőrbe bújt farkasok (pl. Justin Trudeau kanadai miniszterelnök) szájából szoktak elhangzani.
2019. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
5%
Remélem a kiscsaj lesz olyan tökös hogy szorgalmaz az EU-ban egy katonai intervenciót Magyarország és Orbán rákosista diktatúrája ellen.
2019. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%

14

Hát pont hogy amit írtál, az a legjobb program mostanában. Pont emiatt lett pont ő.

2019. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
32%
Hát most már akkor szerintem jó lenne a férfi kvótát bevezetni..
2019. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem semmi baj nincs azzal, ha gyenge, nem karizmatikus a vezetőség, sőt. Így inkább van a polgárok kezében a hatalom. Egyetlen eset van, amikor előnyös egy karizmatikus vezető, aki a kormány kezében tartja a hatalmat, az pedig a krízis helyzet.
2019. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%
Semmi gond azzal, ha nők a vezetők, amennyiben a hozzáértésük és a végzettségük megvan hozzá. De csak azért odaültetni valakit mert nő, szerintem hülyeség.
2019. dec. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nagyon jó hogy gyenge nő lesz a miniszterelnök, ilyen Ágostonlaci meg JuhászSöpördzolik kedvence. Nyilván majd a nép fogja irányítani nem más. Lol.
2019. dec. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!