Ha vissza tudnátok menni az időben, melyik korba, és mit változtatnátok meg?
Figyelt kérdés
Én kíváncsi lennék egy első, illetve második világháborús német győzelemre, főleg a másodikra, hogy mi sülne ki belőle.2019. máj. 30. 16:40
1/15 anonim válasza:
Megakadályoznám, hogy Magyarország belépjen a NATO-ba és az EU-ba.
3/15 anonim 



válasza:





Folyamatosan irtanák az embereket, talán még most is. Mert aki beteg, fogyatékos, az bizonyára genetikai selejt; még akkor is, ha nem született annak, akkor is biztos genetikai selejt. A zsidókat, cigányokat, szlávokat már mind kiirtották volna. A magyarság alacsony kasztú lenne.
Valami olyasmi lenne, mint ami az apartheid volt.
4/15 anonim 



válasza:





#1
Helyette semlegesség lenne, mint Ausztriánál?
5/15 anonim 



válasza:





1867-1914 közötti időszakba.
Nem változtatnék meg semmit.
6/15 anonim 



válasza:





A rendszerváltás idejére mennék vissza.
7/15 anonim 



válasza:





Szeretném látni Jézus születését...nekem ennyi pont elég lenne...nem akarnék semmin változtatni.
9/15 anonim 



válasza:





Az első világháború előtt a Monarchiából létrehoznám a Nagy-ausztriai Egyesült Államokat, aztán elfordulnék a németektől..
10/15 anonim 



válasza:





A nagy piramis építését meg a szfinx kifaragását nézném meg. Nem változtatnék semmin.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!