Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonaságnál étkezés?

Katonaságnál étkezés?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdèsem, hogy a szerzodeses katonaknal hogyan zajlik az etkezes a mindennapokban. Mindenki azt eszi gondolom amit adnak? Nincs ilyen hogy én nekem van saját étrendem és nekem azt kell ennem.(sport miatt)
2018. aug. 31. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Így van, azt eszed, amit adnak.

Van reggeli, ez többnyire kenyér, zsemle, vaj, felvágott, löncshús, mexikói köret stb., és "páncélozott tea" vagy kóla, de mi kaptunk időnként csokoládét is.


Ebéd mindig 2 fogásos, ehhez is jár "páncélozott tea", vagy kóla. Van "A" menü meg "B" menü. Ha terepen vagytok, akkor csak egyféle kaja van, de tábori konyhában kihozzák utánatok.


Vacsorát csak akkor kaptam, ha szolgálatba be voltam osztva, ehelyett havi kajapénzt kapott mindenki, és oldja meg ebből, ahogy tudja.

2018. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Ott a gulyáságyú.
2018. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.
2018. aug. 31. 15:16
 4/9 anonim ***** válasza:
persze kérhetsz vegán, gluténmentes, kóser étrended semmi gond
2018. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Aha. Hat ez eleg szomoru hogy ilyen moslekokat adnak a katonaknak.

Tapanyagertekuk nagy 0.

2018. aug. 31. 20:05
 6/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
Ez nem a dagadó, hanem a hadsereg.
2018. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az izmoknak szüksége van fehérjebevitelre, nem csak edzésre. Különben szép lassan el kezdenek leépülni.

És ezekben a katonai kajákban javarészt csak szar fehér lisztes, csupa rossz minőségű szénhidrátforrás van.

Minden tiszteltem a katonáké ezzel nem beszélek ellenük, és nyilván aki odamegy nem azért megy hogy jól kajáljon. Én nem vagyok oda való akkor, fontosabbak az izmaim. Van ilyen.

2018. aug. 31. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:
150 nettó fizetés, 40-50 éves lerohadt technika mellet mit gondoltál, mit adnak, tatárbifszteket meg kobemarhát? Amúgy, igen egy vicc, emberektől elvárnak kemény fizikai teljesítményt 30 kilós menetfelszerelésben, krumplis tészta meg párizsis zsömle mellett...
2018. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végre valaki, köszönöm.
2018. aug. 31. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!