Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Amerikának sikerülhet békés,...

Amerikának sikerülhet békés, biztonságos demokráciává bombázni Szíriát?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Eddig csak káoszt hozott az ilyesmi az araboknál. Ezeket a barbár népeket csak diktátorok tudják kordában tartani.
2018. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Tiszta debilek. Ma kellett volna kimennie a nemzetközi vizsgáló csoportnak, de ők már bombáznak az NGO-k és média infóra hivatkozva.

A videók is amik terjengenek ahogy locsolják az embereket vízzel hát nem tudom de láttam már klórgáz mérgezést (azt állítják azt használtak) uszodákban stb valamikor előfordul attól attól az ember nagyon rosszul van, marja a szemet meg mindent okádik még kis mennyiségben is. A videók alapján az emberek szeme még csak nem is könnyezik nem folyik a nyáluk semmi hülyeség szerintem az egész úgy mint anno Irakban azt is lerohanták aztán kiderült hogy semmiféle vegyi fegyverrel nem rendelkeztek

2018. ápr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
kamu az egesz.false flag..casus belli kell a mocskoknak..9-11...
2018. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Természetesen sikerülhetne, sőt Szíriában már rég vége lenne a balhénak, ha az oroszok nem tartanák hatalomban Asszadot.
2018. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Az USA nem a demokrácia képviselője, soha nem is volt, hiába tartja annak magát. Trump pedig különösen nagy idióta, tőle ne várj sok jót.
2018. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amerikának csak békés atomfegyverei vannak, ahogyan Izraelnek is. Bombáznak, de csak békésen! Vidám katasztrófa.
2018. ápr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!