Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A sok száz felrobbant atombomb...

A sok száz felrobbant atombomba hatása miért nem érződik?

Figyelt kérdés
Olyanok vâlaszoljanak akik olvastak róla. Tehát felrobbantottam több száz atombombát a tengerekben szigeteken sivatagban meg lakatlan helyeken viszont nincs hatásuk. Az egyből érezhető hogy kipusztult a korall meg hasonló de hogy negyven év távlatában nem nagyon érezni példâul a nevadai sivatagban.
2018. jan. 20. 17:16
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
1949-ben a kormány a Béke és az Emlékezés Városává nyilvánította Hirosimát és rendkívüli mértékben támogatta az újjáépítést. A lakosok száma 1960-ra érte csak el a háború előtti lélekszámot, de 1972-ben már 534 000 ember élt a városban. II. János Pál pápa 1981-ben meglátogatta az Atombomba Emlékmúzeumot, ahol beszédet mondott a Béke emlékparkban összegyűlteknek. 1961 óta van reptere. A lakosság mai száma meghaladja az egymillió egyszázezret
2018. jan. 21. 10:44
 22/24 anonim ***** válasza:

Gyönyörűen linkelgettél stb DE


Bikini atoll? dollár milliárdok mentek el kármentesítésre és annyit értek el hogy lakhatatlan a terület hisz semmit nem lehet megenni ami ott termett és senki nem akar egy olyan földre költözni ahol ehetetlen az élelmiszer


HA kitörne egy nukleális háború és oda-vissza elkezdenék a felek kilőni az atomfegyvereiket hidd el a kilövések 10% a után évszázadokig lakhatatlan lenne a föld

Maga a sugárzás sok áldozatot szedne a nukleális robbanások hője pedig elporlasztaná a célterületet, megnézel egy kísérleti robbantást és jobban megfigyeled több ezer tonna por, kő, repül a légkörbe, ha ezt megcsinálod 100X annyi ra telítődik a légkör porral ami nukleális tél néven ismert.

Alapjaiban megborítaná az életet, nincs fény elpusztulnak a növények, nincsenek növények elpusztulnak az állatok, nincsenek se növények se állatok elpusztul az ember.


Ha kételkedsz már járt hasonló cipőben a föld, kriogén időszak a neve. Kb egy nukleális tél megfelelője.

Egysejtűnél bonyolultabb életforma nem létezhetett.


Ha arra szeretnél rávilágítani hogy robbantgassunk atomot mert úgyse lesz baj, azért megemlíteném hogy DE!

2018. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Korábban olvastam arról, hogy az atomkísérleteknek hatása van az ózonrétegre is. Most az előbb találtam a neten egy egyetemista által készített bemutatót. Érdemes megnézni, a nagyját lehet érteni. Tehát lényegében a robbantások előidézhetik a felmelegedést, így globálisan érezhető a hatásuk.


[link]


Plusz ez a videó:


https://www.youtube.com/watch?v=T3k113fYC30

2018. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A Csernobili atomkatasztrófában NEM TÖRTÉNT maghasadással, (fisszióval) történő nukleáris robbanás!

Egyszerű hidrogén robbanás tőrtént, amit a túlhevült fűtőelemek talajvízig való leolvadása, majd a magas hőmérséklet hatására a víz alkotóelemeire bomlása, és a keletkezett hidrogén begyulladása okota. A berobbant hidrogén szétporlasztotta a fűtőelemeket, majd a légkörbe juttatta. Ha nukleáris robbanás történik, akkor ma nincsen szükség semmilyen betonszarkofágra, mert a fűtőelemek azonnal lebomlanak, és nem csak néhány reaktor blokkot semmisítenek meg, hanem az egész várost. Tudom mit beszélek, mivel én is erőművekben dolgozok.

Az ottani nagy öregek azt mondják, hogy ők voltak kint annó a Szovjet Unióban szemléltető föld alatti atomrobbantás hatásait tanulmányozni. Azt mondták, ott kő kövön nem maradt. Akkora volt a kráter, hogy a paksi atomerőmű kétszer belefért volna.

2018. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!