Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Allergiásan lehetek katona?

Allergiásan lehetek katona?

Figyelt kérdés
Mert parlagfűre vagyok allergiás
2010. máj. 30. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz, csak le kell tagadni a kérdő ívben, az orvosin meg nem vizsgálják.
2010. máj. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb olyasmit kell mondani, hogy nem tudsz róla.
2010. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez bíztos? honnan tudjátok?
2010. máj. 30. 11:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha gyakorlatra mentek, egy jó szeptemberi időszakban, amikor a parlagfű ontja a virágát, te meg tüsszögsz, folyik egybe taknyod-nyálad. Van egy vadászpilóta barátom. Pont ezért százalékolták le, mert parlagfű allergiája van és nem tudták kikezelni. A levegőben nem lehet tüsszögni, és szemviszketéssel navigálni. Szerintem ne tagadd le, mert kellemetlenségek sorozata várhat rád.
2010. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de most akkor lehetek vagy nem?
2010. máj. 30. 11:34
 6/8 vzs ***** válasza:
Ha minden áron be akarsz vonulni, tagadd le, és akkor nem emiatt szórnak ki. Ha olyan beosztásban leszel, amit el tudsz látni allergiás reakciók közben (pl orrfolyás, szemviszketés) akkor semmi baj. Ha rákérdeznek egy szeptemberi gyakorlaton, hogy mitől van neked ez, azt mondod, hogy megfáztál előző éjjel.
2010. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat és várom a többit de remélem amire a katonaságra sor kerül addigra el tudom múlasztani az alergiámat örökre!
2010. máj. 31. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire erős tüneteid szoktak lenni...
2010. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!