Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » El lehet-e hagyni a francia...

El lehet-e hagyni a francia idegenlégiót hamarabb mint az alap 5 év?

Figyelt kérdés
Szóval megismerkedtem valakivel aki azt mondta magáról hogy ott szolgált, de csak 3 évig. Nekem ez eléggé bűzlik és kíváncsi vagyok valakinek a válaszára aki biztosan tudja.
2010. máj. 24. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Betegség például lehet az oka.
2010. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen el lehet hagyni, de megszégyenülten...
2010. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze. Szégyenben, betegségben, harcképtelenül vagy holtan. Az ott szolgálók tudtommal elvesztik a nevüket amikor belépnek.


Szóval, a haverod vagy hazudik, vagy egy kis senki köcsögláda. Én a hazugra szavazok.

2010. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen, az előttem szóló durván szólt, de igaza van. Én azt hallottam, hogy oda bárki mehet, aki bevállalja. Állítólag van köztük a törvény elől menekülő bűnöző és a legkülömb emberek. Fura..
2010. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én is a kamura tippeltem. de ha ez ekkora presztízskérdés - én lány vagyok, így nincs belém kódolva ez - akkor már el is ment a kedvem az illetőtől, még ha nem is hazudott, akkor is. köszi a válaszokat.
2010. máj. 25. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Régen valóban menedéket nyújtott a bűnözőknek is, de ma már azért más a helyzet. Nem vesznek fel ha valahol körözés alatt állsz.
2010. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a jó hogy akik a Légiós kérdésekre általában válaszolnak azoknak fingjuk nincs milyen a Légió:)


20:22-es

Az eredeti civil nevedet 2évig nem használhatod, utána kérheted az eredeti neved visszaállítását.

22:04-es

Bárki nem mehet aki bevállalja, az kevés. Aki bűnöző azt alapból kiszórják már. Persze tyúklopást le sem sz@rnak, de a komolyabb bűnözőket már kiszanálják. Emellett az hogy bevállalja, az bőven kevés ahhoz hogy bekerüljön valaki, mert egy halom teszten kell megfelelni ( egészségügyi, fizikai, pszichológia és IQ tesztek ) szvsz az hogy valaki bevállalja sz@rt sem ér ha nem alkalmas:)


Ahogy az már írták, a korábbi elhagyás lehet betegség, dezertálás stb..

És nem kell azt hinni hogy minden Légiós élete bazi nagy keménység. Van aki az 5évét francia bázison szolgálja le, külszolgálat nélkül, vagy éppen darukezelő, vagy sorolhatnám, tehát nem mindenki szó szoros értelmében vett harcok katona ott.


Úgyhogy az állítólagos mondatok maradjanak csak meg a Discovery-n a műsorban.

2010. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!