Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek az alkalmass...

Mi a véleményetek az alkalmassági vizsgálaton végzett pszichológiai tesztről?

Figyelt kérdés

2017. júl. 2. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 1 hónapja töltöttem ki és kissé hülyeségnek tartom!

ezt kifejtem bővebben!

Leginkább az volt vele a bajom hogy két választási lehetőségünk volt! Persze sok kérdésnél mint pl kínoztál-e már állatot? (Nem) az ilyenekre egyértelmüen igen vagy nem választ lehet adni! De sok kérdésnél az volt a gond hogy helyzettől függőt a válasz! Mint pl megütnél-e valakit ha felidegesít?! valami ilyesmi volt a kérdés! Ez és még egy csomó ilyen kérdés lelkiállapottól és helyzettől függ! Én az egész tesztet 3 válaszosra csináltam volna legalább! Igen,Nem és a talán vagy lehet válaszokra gondolok! Nem tagadom egy-két kérdésnél mind a két választ aláhúztam mert nem tudtam dönteni!

De ez az én véleményem!

2017. júl. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

A másik kedvenc kérdésem amit kifelejtettem hogy

Szoktál-e hazudni? (igen) Ez is egy olyan kérdés amin elröhögtem magam majdnem! Mert itt nincs olyan hogy nem! Mindenki szokott hazudni!

2017. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A PÁV-on? hát csak pár kérdést tett fel egy pszichológus. Semmi különös.
2017. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én utoljára sorozáson töltöttem ki ilyet kb. 10-15 éve, akkor elég igénytelenül, óvodás szinten voltak megfogalmazva a kérdések, így nem igazán lehetett rájuk rendes választ adni.


Persze ez az eredményben is megmutatkozott, majdnem bevittek a pszichiátriára :D

2017. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván ezek a kérdések le vannak fordítva <90IQ-ra, így nem kell csodálkozni, ha két választási lehetőség van, sajnos a legtöbben meg sem értenék a kérdést.


2# válaszoló jól megmutatta, hogy általában a pszichológusok se tudják megütni a 90-t.

2017. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésekkel voltak ott igazán bajok hanem a válaszlehetőség hiányával! Mert mondjuk farkaséhesen "hisztisen" sokkal másabb válaszokat adtam volna mint úgy hogy nem vagyok éhes! Mert hogy éhgyomorral kellet felmenni Kecskemétre és ennek a tesztnek a kitöltésere már délután került sor! Ebéd után! Ha előtte lett volna akkor lehet hogy nem csak Antiszociális lennék hanem más is! :D
2017. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
eléggé csűrrelt csavart az egész de lényegében az a rengeteg kérdés gyakorlatilag ugyan azok mármint a következtetés amit levonhatnaka válaszodból csak máshogy vannak megfogalmazva viszont ismétlődnek
2017. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát azért a "szokott-e hazudni" kérdés önmagában is hülyeség, mert ha hazudsz, akkor azt válaszolod, hogy nem. Ha nem hazudsz, akkor is. Tehát ha igent válaszolsz, akkor nem hazudni szoktál, hanem hülye vagy.
2017. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én pusztán őszinte voltam a teszt kitöltése alatt!

Világéletemben arra törekedtem hogy őszinte legyek! Persze önös érdekből vagy jó szándékból én is hazudok!

Az szerintem pusztán egy olyan kérdés volt hogy mennyire vagy őszinte mert mint feljebb írtam mindenki hazudik! Ilyen vagy olyan okokra hivatkozva de hazudik! Mert ha azt jelöltem volna be hogy NEM akkor gondolom feltételezték volna hogy annál és még jó néhány kérdésnél hazudok!

De mivel az IGENT jelöltem be így tisztában vannak vele hogy szoktam hazudni de a tesztet feltehetően őszintén töltöttem ki!

2017. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez azonos a sofőröknek előírt PÁV - val?


Nekem van, egy nagy baromság, ráadásul könnyű kijátszani, azt kell mondani nekik, amit hallani akarnak. A pszichológusok általában vén nyanyák, azok szimpátiáját kell megszerezni, akkor nyerő vagy.


Ha sofőrnek kell ilyen, egy alapvető szabály van: ha volt ittas vezetésed, hasonló ügyed a múltban, soha, semmilyen körülmények között ne áruld el nekik! Nem fognak figyelmeztetni előre, végigcsináltatják veled az egész herce - hurcát ami fél napig tart és végül megtagadják a minősítést.

2017. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!