Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarország miért nem lépett...

Magyarország miért nem lépett még ki a NATO-ból?

Figyelt kérdés

Egyáltalán minek lépett be?

Miért nem Oroszország és szövetségeseihez tartozik? Pl ott van Szerbia aki ilyen.Háború esetén is sokkal több értelme lenne,Oroszország közelebb van mint az USA...



2017. ápr. 7. 13:41
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

'Nem értem miért van manapság ez az Orosz pártizás . . '

Ez valami új divat lehet :)

2017. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Mert a több, mint 40 év orosz(szovjet) "jelenlét" után, elég volt belőlük. Egyébként én nem tennék olyan nagy különbséget a Szovjetúnió és Oroszország között. Végülis egy ex KGB-s az elnökük, aki alighanem visszasírja a régi szép időket.
2017. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint nem bírom ezeket az idegbeteg népeket . .

Elférne pár atombomba Oroszországban! :) Felrobbanva . .

2017. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel ti meg jenki párti seggnyalók vagytok nem? A világ mindig is többpólusú volt, mindig voltak szövetségek, valakinek ez tetszik valakinek az, leszünk megint oroszokkal remélem, sőt biztos vagyok benne.
2017. ápr. 7. 18:33
 35/47 anonim ***** válasza:
Jó, hát reméld. Én meg azt remélem, hogy nem.
2017. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként én például senkit nem tartok seggnyalónak, sőt, ezt nem is csak "jenki- orosz" ellentétnek tartom, inkább nyugat- kelet ellentétnek. És bármennyire is "keleti szelek fújnak", én még mindig inkább nyugat- párti vagyok.
2017. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Érdekelne, a kérdező miből gondolja az oroszokkal való szövetséget.
2017. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy miből gondolom?
2017. ápr. 7. 21:36
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

'leszünk megint oroszokkal remélem, sőt biztos vagyok benne.'


Te gépelted, nem?

2017. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

"Miért nem Oroszország és szövetségeseihez tartozik? Pl ott van Szerbia aki ilyen.Háború esetén is sokkal több értelme lenne,Oroszország közelebb van mint az USA..."


Ja, Szerbia is tök sokra ment a nagy orosz "szövetséggel" a délszláv háborúk idején, ugye? Tök jól szét is bombázta a NATO a fél országukat, meg meg is sikerült akadályozniuk Jugoszlávia szétesését, mi? Lehet én vagyok egy párhuzamos univerzumban, de nekem Szerbia olyannak tűnik mint egy mobiltelefon, pár évente változik a neve és egyre kisebb.


"Ennyi erővel ti meg jenki párti seggnyalók vagytok nem? A világ mindig is többpólusú volt, mindig voltak szövetségek, valakinek ez tetszik valakinek az, leszünk megint oroszokkal remélem, sőt biztos vagyok benne."


Igen, egyértelmű a NATO-n belül az USA vezető szerepe, tehát a te szóhasználatoddal a "seggnyalói" vagyunk. Nem tudom mennyire vagy otthon a történelemben, de azért számomra egyértelmű, hogy az USA és Oroszország közül melyik bánik jobban a csatlósaival. Emellett ajánlom a figyelmedbe, hogy Oroszország már régóta nem a másik pólus, maximum megpróbálja azt játszani. Komolyan egy spanyol gazdaságnál alig nagyobb, folyamatosan lemaradó állam. Szerinted ők a másik pólus? :D Maximum akarnak lenni, de ebből a versenyből lassan 30 éve kiestek.

2017. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!