Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarország miért nem lépett...

Magyarország miért nem lépett még ki a NATO-ból?

Figyelt kérdés

Egyáltalán minek lépett be?

Miért nem Oroszország és szövetségeseihez tartozik? Pl ott van Szerbia aki ilyen.Háború esetén is sokkal több értelme lenne,Oroszország közelebb van mint az USA...



2017. ápr. 7. 13:41
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
75%

"Csak a korcsokat ritkította. Magyarokat nem bántották."

Provokálsz, vagy talán a te faterod volt Horn Gyula, esetleg valamelyik pufajkás?

2017. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
1%

Mér provokálnák? Én magyar ember vagyok engem nem bántottak,a családomból sem bántottak senkit. Apám akkor volt katona, őt sem bántották csak hazaküldték.

Ti kezdetetek hazudozni, hogy a magyar emberekre lőttek.

2017. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
3%
Csak a bűnözőket és a hulligánokat irtották 56-ban.
2017. ápr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
75%

Ja persze. És utána csak a bűnözők és a huligánok tanultak oroszul '89-ig, csak ők voltak kisdobosok, úttörők, csak náluk állomásoztak orosz katonák...

Egy dolog, hogy te erre nem emlékszel, mert apád is csak a csattogós lepkét húzta az ovi udvaron... De azért töri órán legalább érintőlegesen szóba szokott kerülni.

2017. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
27%
Mindenki tudja, hogy hazudtak történelemórán is. Egy szót se kell elhinni. Oroszország a legnagyobb szövetségesünk.
2017. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
7%
A kapitalista söpredéket ritkították, azokért meg nem kár, mert azok az emberek ma is a nyugat legnagyobb seggnyalói.
2017. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
78%
Provokálsz és trollkodsz egyszerre, péntek délután. Az a szép.
2017. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
3%
Nincs ebben semmi provokáció. Elég csak itt a gyakorin szétnézni mennyi brüsszelimádó kapitalista kérdés van és rögtön megérted hogy komolyan örülök neki hogy elkenték a sok féreg kapitalista száját.
2017. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
91%
Mondom én, h troll a fiatalúr :-)
2017. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
Legalább van egy ember itt az újkomcsik között, aki egyenesen kimondja, hogy kommunista, utalja a kapitalizmust, szereti az oroszokat, stb., stb., és nem hazufja be, hogy ő jobboldali, keresztény konzervatív. Bár ellenségemnek tekintek minden újkomcsit, az egyenes embereket közülük legalább valahol tisztelni tudom.
2017. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!