Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Legyek katona vagy ne? Megéri...

Legyek katona vagy ne? Megéri vagy nem? Kapok érte valamit vagy nem?

Figyelt kérdés

Katona szeretnék lenni!

Cegléden lakom és a Bem József középiskolába megyek és lerakom az érettségit,és utána még hova kénem mennem hogy katona legyek?

Ne Egyetemet meg ilyeneket írjatok hanem valami más iskolát mert már nem szeretnék többet tanulni hanem egyből katonának menni!

Valami Tiszthelyettes képző suli kéne érettségi után


2010. máj. 12. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Jól kivagy, ha ezt tőlünk kérdezed! A te életedről van szó. Azt jelzem viszont, hogy ha nem akarsz tanulni, jobb, ha segédmunkát keresel.
2010. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze. Majd derék magyar rendőrök kacsintanak rád. Hogy fasza gyerek vagy.
2010. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Erre ráb@sztál, mert vagy közlegényként kezded és imádkozol, hogy előléptetnek-e! Vagy egyetem és akkor tiszthelyettes ként vagy tisztként kezded!
2010. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint most hetedikesnyolcadikos vagy?
2010. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 vzs ***** válasza:
46%

Érettségi után a lakóhely szerint illetékes hadkiegészítő parancsnokságon kell jelentkezni a Kinizsi Pál Tiszthelyettes Szakképző Iskolába, ahol 1 év képzés után Magyar Királyi Honvéd ŐRMESTERként kezdessz.


Egyetemi végzettség megszerzése esetén (hátha benő a fejed lágya), akár tisztként (hadnagyi rendfokozattól) is kezdhetsz.

2010. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én most annak ellenére, amit írtál, hogy nem akarsz továbbtanulni, a ZMNE-t ajánlom. Keress rá. Én is oda szeretnék majd menni gimi után. Ha valaki el szeretne valamit érni, az sosem megy egy csettintésre. :) Sok sikert!
2010. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Érettségivel is lehet menni tiszti iskolába, nem kell hozzá egyetemi képzés. De lehet, hogy később, 25-30 évesen szidni fogod magad, amiért nem tanultál tovább.
2010. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Királyi honvédség?xD

Birom az olyan kommentelőket akik semmit se tudnak a témárólxD

Am a kinizsire is baromi nehéz bekerülni szal vagy kezdj el edzeni meg tanulni mint az állat vagy tegyél le rólla!

2010. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 vzs ***** válasza:

"Királyi Honvédség" vagyok... természetesen nem gondoltam komolyan :)


Egyébként katona vagyok, szóval van némi rálátásom a dolgokra

2010. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem jobb ha tanulsz, mert akkor azonnal tisztként kezdesz!
2010. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!