Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Minden álmom, hogy katona...

Minden álmom, hogy katona legyek, de a rokonaim teljes mértékben ellenzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 10 éves korom óta folyton arról ábrándozok, hogy milyen jó lenne a katona élet. Most 19 vagyok és ezt az elfojtott álmomat azzal próbálom kompenzálni, hogy hetente járok airsoft meccsekre, de ez nem elég... tudom, hogy szüleim, rokonaim nagyon szomorúak lennének, ha beállnék katonának, ezért most egész nap iskolapadban görnyedek, programozónak tanulok, de egyáltalán nem élvezem, olyan, mintha fél életet élnék. Mindennél jobban vágyok a kemény kiképzésekre, harcokra.
2010. nov. 15. 11:30
 1/9 anonim válasza:
Én hasonló cipőben jártam, én is informatikai pályán voltam, és jelenleg vagyok. De az én álmom meg h rendőr legyek, és amint befejeztem a mostani sulit, jelentkezek rendőrnek.
2010. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Azok a kemény kiképzések nem nagyon jellemzőek egy mai átlag katona karrierre. Talán ha a rendőröknél próbálkoznál egy elit alakulatban. Esetleg tanulás nélkül elmehetsz zsoldosnak és irány Afganisztán. Ez működik, sokan csinálják.

...még ha konfliktushelyzetet is szül, ez azért mégis a te életed. Csak akkor tudod majd meg, hogy esetleg mégsem ezt akartad, ha kipróbálod. Különben koporsóig rossz érzésed lesz, a valamit megtehettem volna, de kihagytam érzése. A vég pedig egyre közelebb. Ne felejtsd el, ilyen öreg még soha nem voltál, mint ebben a pillanatban.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha tiszti suliba mennék? A katonaságnál nem léteznek nagyon kiképzett elit alakulatok?
2010. nov. 15. 12:21
 4/9 anonim ***** válasza:
A te életed nem a rokkonoké, jellentkez a Zrínyire a kiképzés is meglesz meg a tanulás is mindenki elégedet lehet, és az is hozzátartozik hogy bíztos megélésed lesz, megbecsült munkád.
2010. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
tisztnek kemény erős jellemű emberek kellenek. ha nem tudod a családodon belül se érvényesíteni az alap vágyaidat, nem tudsz akkor hogy lenne belőled jó tiszt aki másokat irányít?
2010. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Biztos megélhetés, de hogy megbecsült nem az is 100%.
2010. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
HajDoktor zsoldos alatt a szerződéses katonát érted?? ha nem akkor mit?
2010. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szard már le őket!!!nehogymár ők elbasszák az életed!!!!!megegyszer indent ki kell próbálni!!!és amugy hol airsoftozol???
2010. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legyél katona ,ha szeretnél !

Legalább te fegyelmet tanulsz.

Ja ha leteszed a katonai esküt és kimész irakba vagy máshová harcolni a mai alkotmányunk szerint HAZAÁRULÓ VAGY!!!

2010. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!