Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az S. A. S. ezredéhez csak...

Az S. A. S. ezredéhez csak Brit származásúakat vesznek fel?

Figyelt kérdés
Ha beszeretnék lépni az ezredbe,és nincs az ereimbe egy csepp Brit vér se akkor nincs esélyem bejutni?Pls csak komoly válaszokat írjatok?
2010. máj. 7. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Beléphetsz, ha esetleg Gurkha vagy. De ott van neked az új-zélandi SAS, az ausztrál SAS, a dél-afrikai SAS, ezekbe nyugodtan beléphetsz, ha esetleg ezekből az országokból származol.
2010. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van egyáltalán valami katonai, kommandós tapasztalatod? ide nem nyeretlen tízéveseket vesznek fel...
2010. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendészetben szolgálok,sok tapasztalatom van fegyverek terén.De én a kérdésre keresek választ; igen vagy nem?
2010. máj. 10. 16:14
 4/6 anonim válasza:
Ha a Brit S.A.S-re gondolsz akkor igen be lehet kerülni ám nagy áldozatok árán. Sajnos a magyar tapasztalatod nem sokat ér, mert az alapja, hogy valamilyen brit hadseregben legalább 39 hónapot szolgálj. Majd ezután jelentkezhetsz az évente 2x megrendezett válogatóra, ám azt is csak 2x próbálhatod ha azsem sikerül automatikusan "visszadobnak" az alap seregbe.
2010. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg javaslom nézz utána az alap próbáknak és kiképzésnek, már amit tudni lehet róla. Elég kemény menet, és javaslom előtte próbáld ki az ejtőernyőzést is...
2010. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én tudomásom szerint csak Briteket vesznek fel de lehet hogy tévedek (amit nagyon remélem mert én is szeretnék bekerülni).

Ha jól tudom 3 próba van:

Futás,Dzsungeles kiképzés és a vallatás.

Futni elég sokat kell szóval kösd fel a gatyád.

A dzsungeles kicsit könnyebnek tűnik.

A vallatás pedig kemény.. ha belül gyenge vagy ott vége:)

Remélem hogy segítettem

2010. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!